Firma » Finanse

Te kredyty samochodowe staniały – pójdą jak...

Te kredyty samochodowe staniały – pójdą jak...
Zobacz więcej zdjęć »
Proces taniejących kredytów a zwłaszcza spore obniżki w kredytach samochodowych to mocny impuls i odpowiedni moment by nie zwlekać dalej z decyzją o wzięciu kredytu z konkurencyjnym niższym oprocentowaniem. Nawet dokumenty potwierdzające dochody nie będą potrzebne!

Dobre wieści napłynęły z niektórych banków o obniżkach kosztów kredytów samochodowych, oraz o umożliwieniu osobom zainteresowanym, pozyskanie kapitału na zakup pojazdu, bez wkładu własnego i co bardzo ważne – bez konieczności składania dokumentów, potwierdzających dochody osoby wnioskującej. Kredyty przeznaczone na zakup samochodu, są tańsze, niż w roku ubiegłym o tej samej porze roku.

- Weź kredyt, taką sumę jaką chcesz, podaj datę, którego dnia ratę spłacać chcesz, bank dostosuje się. Wszelkie inne propozycje ze strony nabywców – mile widziane. Elastyczni jesteśmy i podatni na propozycje klientów odnośnie opcji ułatwiającej pożyczenie pieniędzy na zakup każdego samochodu. Jedyny warunek to – samochód nie może być starszy niż 15 lat!

   W chwili obecnej, tak kilka banków, które oferują korzystny kredyt na zakup samochodu zapraszają osoby zainteresowane, na spotkanie. Najlepiej umówić się wcześniej na konkretną godzinę, by nie stać w kolejce. Wygodnie oraz szybko jest przez Internet, na stronie – kredyty samochodowe. Innowacja to - specjalna oferta na zakup samochodu za granicą.

   Pomysł skorzystania z oferty kredytowej na zakup samochodu, nowego bądź używanego warty jest zachodu. To znacznie tańsza propozycja niż kredyty gotówkowe, których i uzyskanie jest znacznie trudniejsze. Posiadaczem samochodu można stać się szybko o ile wykona się pierwszy ruch w stronę banku – wypełni wniosek przez Internet o kredyt samochodowy. Doradca zadzwoni, potwierdzi decyzję kredytową i zaprosi do banku w celu omówienia szczegółów.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kredyty gotówkowe bez zaświadczeń o zarobkach
http://www.get-money.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »