Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Teatralna przygoda dla najmłodszych w IKEA Łódź

Teatralna przygoda dla najmłodszych w IKEA Łódź
Zobacz więcej zdjęć »
Trwa cykl weekendowych warsztatów w IKEA Łódź, podczas których najmłodsi poznają najpiękniejsze bajki oraz sprawdzają się w roli współtwórców przedstawienia teatralnego. Już 12 i 13 listopada na dzieci czeka szwedzka bajka pt. „Myszka” oraz „Nowe szaty cesarza” J.Ch. Andersena.

Teatralne warsztaty dla dzieci w każdy weekend listopadowy w IKEA Łódź to cykliczne spotkania, dzięki którym najmłodsi mogą świetnie się bawić oraz rozwinąć swoje umiejętności aktorskie. Zajęcia angażują dzieci, rozwijając ich wyobraźnie, ucząc pracy w grupie.

Nasi mali artyści podczas weekendowych warsztatów poznają słynne baśnie, uczą się jak wyrażać emocje poprzez teatr. Program zajęć jest na tyle zróżnicowany, że na pewno dziecko w każdym wieku znajdzie coś dla siebie. Tworzenie rekwizytów do przedstawienia, nauka pantonimy, zgadywanki, czytanie baśni oraz malowanie - wszystko to w IKEA Łódź już w najbliższy weekend, między 12.30 a 17.30. 

Dzieci w krainie bajki 12 i 13 listopada najmłodsi poznają szwedzką bajkę pt. „Myszka”. To opowieść o najmłodszym królewiczu – Kopciuchu, z którego zawsze śmiali się starsi bracia. Jednak dzięki pomocy pracowitych myszek historia kończy się szczęśliwie… jak to w bajkach. Weekend minie dzieciom także pod znakiem baśni „Nowe szaty cesarza” J.Ch. Andersena, w której autor podkreśla szczerość dzieci. Najmłodsi przygotowując przedstawienie będą wykorzystywać zabawki zrobione przez siebie oraz te dostępne w sklepie IKEA. Warto pamiętać, że w listopadzie i grudniu wszystkie pluszaki mają niezwykłą, podwójną moc. Nie tylko wywołują uśmiech na twarzy naszych pociech, ale także pomagają innym dzieciom zdobyć wykształcenie. W kampanii „Soft toys – 1 euro to majątek” można wziąć udział kupując zabawkę pluszową, książeczkę dla dzieci lub danie z menu dziecięcego w restauracji IKEA. 

Więcej informacji o warsztatach oraz o kampanii „Soft toys – 1 euro to majątek” znajduje się na stronie internetowej: www.IKEA.pl/lodzRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Katarzyna Rąkowska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »