Dom » Wnętrza

TECElux uhonorowany tytułem „TopBuilder 2013”

17.01.2013 roku podczas gali w Pałacu Lubomirskich w Warszawie wręczono statuetki „Top Builder 2013”. W gronie laureatów zaszczytnego tytułu znalazła się również firma TECE, nagrodzona w kategorii produkty i rozwiązania budowlane, za terminal WC TECElux.
Prestiżowe statuetki TopBuilder przyznano już po raz piąty. 17.01.2013 roku w podniosłej atmosferze, panującej w Pałacu Lubomirskich w Warszawie, zdobywcy tytułu z rąk kapituły konkursu otrzymali nagrody sygnowane przez miesięcznik Builder. Zgodnie z misją plebiscytu uhonorowano między innymi markowe produkty, które cechuje: wysoka, jakość, innowacyjność oraz funkcjonalność. Za takie właśnie rozwiązanie uznano terminal WC TECElux firmy TECE.
„Jesteśmy zaszczyceni tym wyróżnieniem. Uznanie kapituły cieszy nas tym bardziej, że terminal WC TECElux to nasza nowość produktowa, która dopiero od kilku miesięcy dostępna jest na rynku. W zaprojektowanie tego produkty włożyliśmy wiele pracy. Chcieliśmy, aby terminal WC TECElux ujmował zarówno estetyką wykonania, jak i nieprzeciętną funkcjonalnością. Przyznaną nam nagrodę traktujemy więc jako potwierdzenie, że w opinii branży osiągnęliśmy zamierzony efekt" - mówi Paweł Nowicki, Dyrektor ds. Sprzedaży firmy TECE.

Uhonorowane tytułem „Top Builder 2013" najnowsze rozwiązanie firmy TECE pozwala przełamać dotychczasowe ograniczenia aranżacyjne. Pierwszeństwo dla prostej formy, precyzja wykonania, klasyczne kolory i nowoczesne materiały sprawiają, że terminal WC TECElux nadaje łazience pełen szyku i elegancji wyraz. Uwagę kapituły konkursu zwróciły również innowacyjne funkcje urządzenia. Jedną z nich jest elektroniczna spłuczka „sen-Touch" wyposażona w czujnik ruchu, który uaktywnia się, zapalając podświetlanie przycisków, w momencie zbliżenia się osoby do urządzenia. Dodatkowym atutem terminalu WC TECElux jest system oczyszczania powietrza „ceramic-Air", który odsysa nieprzyjemne zapachy w miejscu ich powstawania, a oczyszczone w ten sposób powietrze ponownie doprowadza do pomieszczenia. Niekwestionowaną zaletą systemu jest też ceramiczny filtr z wkładem węglowym, który wymaga wymiany dopiero po 5 latach użytkowania. Dopełnieniem funkcjonalności nowości produktowej firmy TECE jest interfejs „smart-Connect", który umożliwia integrację wyposażenia technicznego w module w niewidoczny i bezpieczny sposób. Co istotne, na kompletny terminal składają się tylko trzy elementy składowe: odpowiednia wersja modułu TECElux - w zależności od wyposażenia - TECElux 100, 200 lub 400, górna obudowa szklana wraz z mechanizmem uruchamiającym oraz dolna obudowa szklana z możliwością instalacji również toalet myjących.

Przyznana firmie TECE nagroda jest potwierdzeniem uznania, jakim cieszy się najnowszy produkt - terminal WC TECElux w oczach branży. Jak mówią przedstawiciele firmy TECE - to także zobowiązanie dla producenta do nieustannego dbania o wysoką jakość oferowanych rozwiązań oraz do oferowania kolejnych, innowacyjnych produktów, wychodzących naprzeciw oczekiwaniom rynku.
TECE" Sp. z o.o.
ul. Wrocławska 61
57-100 Strzelin
tece@tece.pl
www.tece.pl

Przedsiębiorstwo "TECE" Sp. z o.o. jest znanym producentem i dystrybutorem innowacyjnych produktów w zakresie techniki sanitarnej i grzewczej, specjalizującym się w produkcji wysokiej jakości systemów instalacyjnych przeznaczonych do obiektów przemysłowych oraz budownictwa ogólnego. Obecnie grupa TECE posiada 20 własnych oddziałów i przedstawicielstwa handlowe w ponad 31 krajach.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

GutPR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »