Firma » Biznes

Techniki sprzedaży - efektywne szkolenie

Techniki sprzedaży - efektywne szkolenie
Zobacz więcej zdjęć »
Jest wiele szkoleń z technik sprzedaży, które należy wybrać? Oczywiście te sprawdzone i efektywne.

Takie jak zorganizowane przez B&O NAVIGATOR Firma Szkoleniowa w dniu 30 stycznia szkolenie otwarte "Techniki Efektywnej Sprzedaży", które zostało docenione przez uczestników najwyższą możliwą notą - średnią 5,00 w skali 1-5.

Trener prowadzący szkolenie – p. Paweł Wojciechowski otrzymał w anonimowej i dobrowolnej ankiecie przeprowadzonej wśród uczestników pod koniec szkolenia najwyższą ocenę - 5,00 we wszystkich trzech badanych obszarach tj. przekazywanych wiadomości, przygotowania do szkolenia i sposobu prowadzenia szkolenia.

Wszyscy uczestnicy zajęć zgodzili się z tym, że szkolenie spełniło ich oczekiwania, jest godne zarekomendowania innym osobom z ich firm oraz że nabytą wiedzę i umiejętności wykorzystają w pracy z klientami.

Swoje oceny uczestnicy szkolenia z technik sprzedaży uzasadniali następująco:

"Zajęcia odbywały się w bardzo miłej sympatycznej atmosferze",

"Spójne i zorganizowane",

"Duża ilość wiedzy",

"Szkolenie rzeczowe",

"Zdobycie spojrzenia na klienta z innej strony".

Już teraz zapraszamy wszystkich zainteresowanych zdobyciem umiejętności z zakresu efektywnych technik sprzedaży na kolejną, marcową edycję szkolenia "Techniki Efektywnej Sprzedaży" lub do zorganizowania szkolenia zamkniętego w swojej firmie.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Szkolenia Warszawa - B&O NAVIGATOR Firma Szkoleniowa
http://www.bonavigator.pl

Komentarze (1)

  • avatar
    ~Agata 2015-03-19 13:36:25

    polecam państwu szkolenie nowe oblicze sprzedaży sztuka efektywnej sprzedaży B2B organizowane przez HPR Group www.hprgroup.pl kiedyś brałam udział w warsztatach organizowanych przez trenerów HPR i wywarły na mnie ogromne wrażenie ponieważ miały formę warsztatów, gier tematycznych i zajęć scenariuszowych, których celem było wykształcenie siły i ducha zespołu.


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »