Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Tele5 w lutym z 4 premierowymi serialami.

Tele5 w lutym z 4 premierowymi serialami.
Zobacz więcej zdjęć »
W lutym telewizja Tele5 wprowadzi na antenę więcej serial factual, skierowanych głównie do mężczyzn, takich między innymi jak: BITWY NA KÓŁKACH czy DEMOLKA.

"To zapowiedź dużej zmiany na naszej antenie planowanej na marzec, kiedy to wprowadzimy codzienne (od poniedziałku do piątku) sześciogodzinne pasmo factual (14:00-20:00)”- mówi Piotr Borys, dyrektor programowy Tele5.

Program rozrywkowy „BITWY NA KÓŁKACH” to połączenie dwóch konwencji - gry komputerowej z prawdziwymi wyścigami samochodowymi i wyczynami kaskaderskimi. Samochody biorące udział w programie wyposażane są w zdalnie sterowane roboty, które wykonują polecenia kierujących nimi ludzi. Dzięki temu każdy, nawet niedoświadczony kierowca, siedząc w bezpiecznym miejscu może zaszaleć na torze ścigając się z konkurentami, którzy tak jak on nie mają oporów, aby iść na całość. Zdalnie sterowane prawdziwe samochody to fantastyczna zabawka w rękach naprawdę dużych chłopców. Program pokazuje jak radzą sobie w szalonych wyścigach i dziwnych konkurencjach. Emisja programu od 18.02, w soboty i niedziele o godzinie 17:20.

Program rozrywkowy „DEMOLKA” to kolejna lutowa nowość kanału. W jaki sposób schować samochód do torby, albo zmieścić biuro w szafce? To wyzwania, przed którymi stają zawodnicy uzbrojeni w różnorodne, elektryczne i ręczne narzędzia. Zwycięski zespół musi wykazać się zdolnościami w obsłudze skomplikowanych przyrządów, umiejętnością pracy zespołowej i odpowiednią taktyką. Program prowadzi Emily Booth. Emisja programu od 18.02, w soboty i niedziele o godzinie 22:50.

Serial popularno-naukowy „ŻYJĄCA PLANETA” będzie miał swoją emisję 11.02 (sobota) i 12.02 (niedziela), o godzinie 22:55. Twórcy serialu badają w nim zjawiska naturalne, które kształtowały naszą planetę w dalekiej przeszłości. Zadają sobie pytanie, jaki wpływ na życie na Ziemi będą miały podobne zdarzenia, które potencjalnie znowu mogą przytrafić się w naszym świecie. Prognozy naukowców bywają zaskakujące. W każdy odcinku badacze analizują jedno zagadnienie, na przykład zderzenie Ziemi z dużym meteorytem lub bombardowanie naszej planety przez deszcz meteorytowy. Dzięki zaawansowanej technice
wykorzystanej przy produkcji programu wygenerowane obrazy katastroficznych wydarzeń wydają się bardzo realistyczne. Zabawne eksperymenty, odkrywanie nieznanych faktów naukowych, wartka narracja to inne atuty tego interesującego serialu.

Kolejna propozycja Tele5 to program komediowy POPCORN TV z cyklu „ukryta kamera”, który zagości na antenie od 1 lutego (emisja poniedziałek-piątek o godzinie 18:55). To gwarantowana zabawa dla całej rodziny. Przypadkowi przechodnie są zaskakiwani przez dziwne, zaaranżowane sytuacje. Ich autentyczne reakcje są największym atutem tego programu. Śmieszne scenki nagrane na ulicach francuskich miast każdego telewidza potrafią rozbawić do łez. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

drejmer

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 10 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »