Moda » Odzież

Telewizyjne spotkania z Renomą

Telewizyjne spotkania z Renomą
Zobacz więcej zdjęć »
Już 4 października o godzinie 16.45 TVP Wrocław wyemituje pierwszy z siedmiu odcinków programu „Żyj Kolorowo” przygotowywanego wspólnie z Domem Handlowym Renoma.

To nie tylko poradnik, co kupić, ale przede wszystkim doskonała inspiracja, co wybrać z bogatej oferty, z czego i jak korzystać, by w pełni cieszyć się sobą i swoim życiem.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformy Link BuildinguTo również szansa na zdobycie atrakcyjnej nagrody - 4 października widzowie będą mogli wygrać torebkę firmy Stefanel!

„Żyj kolorowo" to telewizyjny magazyn life-style'owy, w którym - wykorzystując przestrzeń i wnętrze Renomy - specjaliści rozmawiają o najnowszych trendach w modzie, o designie i sztuce użytkowej, o światowych kuchniach i zdrowej żywności, o sportach i aktywnym trybie życia o każdej porze roku, o drobiazgach i gadżetach, które nie tylko zdobią, ale ułatwiają życie i poprawiają nastrój, wreszcie o koncertach i spotkaniach z artystami, którzy goszczą we wnętrzach tego unikatowo zmodernizowanego na skalę dzisiejszej Europy symbolu nowoczesności w samym sercu Wrocławia.

Prowadzącą program jest Agnieszka Kurgan, kuratorka sztuki, znawczyni najnowszych trendów w modzie i designie, szefowa Galerii Szkła i Ceramiki BWA we Wrocławiu. Wspólnie ze znanymi stylistami - m. in. z Moniką Idzikowską, w każdym odcinku przygotowuje inną stylizację, wykorzystując kreacje i dodatki ze sklepów działających w Renomie. Widzowie programu mogą nie tylko oglądać efekty pracy stylistki, ale również wygrać cenne upominki - atrakcyjne nagrody rzeczowe oraz bony zakupowe ufundowane przez najemców.

Pierwszy odcinek programu, który będzie emitowany 4 października, to przewodnik po najnowszych kolekcjach jesienno-zimowych znanych marek, ale również poradnik jak przygotować skórę na jesienne chłody oraz lekcja stylu i techniki gry dla miłośników golfa. Tego dnia widzowie będą mogli wygrać elegancką torebkę od firmy Stefanel.

Zapraszamy do oglądania programu „Żyj kolorowo" na kanale TVP Wrocław nie tylko 4 października. Kolejne premierowe odcinki będą emitowane 11 i 18 października, a 25 października TVP Wrocław pokaże powtórkę programu. Kolejne premierowe i powtórkowe programy będą nadawane w każdą niedzielę listopada i aż do 20 grudnia, tradycyjnie w godzinach 16.45-17.00.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

izastraczek

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »