Technologie » Internet

Tenda A27 - wzmacniacz sygnału Wi-Fi 6 AX1800

Tenda A27 został wyposażony w dwie dwupasmowe anteny o mocy 5 dBi. Pozwalają one rozszerzyć zasięg sieci bezprzewodowej na tyle, aby Wi-Fi było dostępne w każdym zakamarku domu.

Eliminacja martwych stref

Tenda A27 został wyposażony w dwie dwupasmowe anteny o mocy 5 dBi. Pozwalają one rozszerzyć zasięg sieci bezprzewodowej na tyle, aby Wi-Fi było dostępne w każdym zakamarku domu.

Prosta instalacja

A27 można zainstalować na dwa proste sposoby. Jednym z nich jest sparowanie za pomocą przycisku WPS na wzmacniaczu oraz routerze. Kiedy dioda LED na A27 zaświeci się na niebiesko lub żółto, oznacza to, że instalacja powiodła się. Użytkownik może również podłączyć bezpośrednio urządzenie do sygnału extendera. Wówczas na ekranie komputera lub PC wyskoczy okienko, w którym może ustawić login oraz hasło.

Inteligentny wskaźnik LED

Po udanym sparowaniu wskaźnik LED pokazuje stan połączenia. Niebieski oznacza stan bardzo dobry, żółty dobry, a czerwony informuje o zbyt dużej odległości od routera.

Inteligentny dobór pasma

 

A27 unifikuje dwa pasma, aby wybrać najlepsze w danych warunkach.

Więcej możliwości dzięki gigabitowemu portowi

 

Zewnętrzny, gigabitowy port pozwala na korzystanie z szybkiej sieci innym urządzeniom, tj. telewizory wyposażone w smart TV, konsole lub laptopy.

 

Pozwala on również na przekształcenie wzmacniacza w access point.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Tenda
http://www.tendacn.com/pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 11 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »