Firma » Bankowość

Teraz aż 6,5% zysku na 5-miesięcznej lokacie Alior Banku

Tylko do 31 sierpnia br. klienci Alior Banku mogą skorzystać z oferty 5-miesięcznej lokaty z oprocentowaniem wynoszącym aż 6,5% w skali roku. Jest to obecnie jedna z najatrakcyjniejszych lokat dostępnych na rynku. Oferta daje możliwość założenia dowolnej liczby lokat bez kwoty maksymalnej.

 

Oferta skierowana jest zarówno do stałych klientów, jak i osób, które nie korzystały dotychczas z produktów i usług Alior Banku. Minimalna kwota potrzebna do otwarcia lokaty to zaledwie 1 000 złotych. Każda osoba może założyć dowolną liczbę lokat. Warunkiem otwarcia lokaty jest ulokowanie na niej nowych środków, tj. wpłaconych po 19 czerwca br.

 

Alior Bank udostępnił swoim dotychczasowym klientom możliwość realizacji zlecenia otwarcia lokaty za pośrednictwem konsultantów Contact Center. Pozostałe osoby mogą założyć lokatę wypełniając internetowy wniosek iLokata, dostępny na stronie www.lokata.aliorbank.pl. Zarówno nowi, jak i dotychczasowi klienci Banku mogą także założyć lokatę podczas wizyty w oddziale lub placówce partnerskiej Alior Banku.

 

Szczegółowe informacje o ofercie wszystkich lokat w Alior Banku są dostępne na stronie: www.aliorbank.pl/pl/klienci_indywidualni/lokaty.  
Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

United PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »