Kultura, sztuka » Muzyka

The Beatles dla kolekcjonerów

The Beatles dla kolekcjonerów
Zobacz więcej zdjęć »
9 września 2009 trafiła do sprzedaży kolekcja „The Beatles” zawierająca płyty czwórki z Liverpoolu. Box będzie dostępny w wersji stereo i mono.

Oczywiście, zawsze można dyskutować, który zespół jest najlepszy i najważniejszy na świecie, który stworzył najwięcej przebojów i którego wpływ na rozwój muzyki rozrywkowej był największy. Dyskutować można, a redakcja Salonu Kulturalnego i tak wie swoje – takim zespołem jest The Beatles. 9 września 2009 trafiła do sprzedaży kolekcja „The Beatles” zawierająca płyty czwórki z Liverpoolu. Box będzie dostępny w wersji stereo i mono.

W wersji stereo kolekcja zawiera 12 zremasterowanych albumów, uzupełnionych o teksty utworów i projekty graficzne identyczne z oryginalnymi płytami wydanymi w Wielkiej Brytanii oraz materiał z trasy koncertowej „Magical Mystery Tour”. Płyty są także wzbogacone o krótkie filmy dokumentalne w formacie QuickTime dotyczące danego albumu (z wyjątkiem zestawu „Past Masters”). Dodatkiem do kolekcji są dwie części „Past Masters Vol. I” i „Past Masters Vol. II” wydane jako podwójne CD. Nigdy wcześniej pierwsze cztery albumy Beatlesów nie były dostępne w stereo w całości na płytach CD.

Wersje albumów w tej wzbogaconej formie będzie można również kupić jako wydawnictwa pojedyncze.

Wersja mono obejmuje wszystkie nagrania The Beatles, wyprodukowane celem wypuszczenia ich na rynek w wersji mono. Zestaw zawiera 10 albumów z oryginalnymi ścieżkami mono plus dwie dodatkowe płyty mono.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

puella

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »