Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

The Bonerowski Palace w Czerwonym Przewodniku Michelin

The Bonerowski Palace w Czerwonym Przewodniku Michelin
Zobacz więcej zdjęć »
Krakowski hotel The Bonerowski Palace zdobył rekomendację prestiżowego Czerwonego Przewodnika Michelin. Rekomendacja jest wyróżnieniem przyznawanym wyłącznie obiektom spełniającym najwyższe standardy.

The Bonerowski Palace notowany jest na liście rekomendacji przewodnika od roku 2007, co potwierdza jego najwyższą klasę i światowy poziom oferowanej obsługi. 

„Miejsce na liście rekomendacji Czerwonego Przewodnika Michelin to dla nas przede wszystkim wielka radość, zaszczyt i nobilitacja, ale także ogromne zobowiązanie, ponieważ znalezienie się w gronie najlepszych obiektów w Polsce obliguje do najwyższej dbałości o jakość usług.” – skomentowała otrzymaną rekomendację Angelika Majka, dyrektor The Bonerowski Palace.

The Bonerowski Palace zdobywając rekomendację przewodnika Michelin kontynuuje doskonałą tegoroczną passę nagród i wyróżnień. Początek roku przyniósł hotelowi członkowstwo stowarzyszenia Historycznych Hoteli w Polsce oraz organizacji Historic Hotels of Europe. W lutym głosami użytkowników portalu TripAdvisor, jednej z najważniejszych i największych witryn turystycznych na świecie, The Bonerowski Palace  został wybrany najlepszym luksusowym hotelem w Polsce, a tym samym uplasował się na liście 25 najlepszych hoteli w naszym kraju.

 

„Od samego początku istnienia The Bonerowski Palace jest niezwykłym miejscem na mapie obiektów hotelowych Krakowa i Polski, gwrantującym najbardziej wymagającym gościom z kraju i świata pełen komfort i usługi na najwyższym poziomie. Fakt, że doceniają oni nasze wysiłki stanowi dla nas powód do prawdziwej dumy i radości. Równie wysoko cenimy opinię ekspertów powołanych do oceny poziomu obsługi i serwisu oferowanego w naszym obiekcie.” – dodała Angelika Majka.

 

Hotel The Bonerowski Palace mieści się w Pałacu Bonerowskim zlokalizowanym na rogu Rynku Głównego i ulicy Świętego Jana w Krakowie. W obiekcie udało się harmonijnie połączyć nowoczesność i najwyższy standard usług ze starannie zachowanym stylem historycznym, pozwalającym gościom odczuć niezwykłą atmosferę tej zabytkowej budowli. Na każdym poziomie można podziwiać oryginalne, kilkusetletnie malowane stropy. Na pierwszym piętrze zachowała się gotycka kolumna, na drugim - pieczołowicie odrestaurowana i przedstawiająca sceny wiejskie XVII-wieczna polichromia, jeden z najcenniejszych tego rodzaju zabytków w tej części Europy. Ogromną popularnością i sympatią gości oraz uznaniem miłośników sztuki cieszy się także najdłuższy w Europie, 22-metrowy kryształowy żyrandol. W hotelu działa renomowana Restauracja Milano, serwująca doskonałe dania kuchni włoskiej i europejskiej oraz słynąca z domowych wypieków i deserów cukiernia Ul lala.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Ad rem Public Relations

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »