Firma » Biznes

Thermaflex z nowym logo i nową stroną internetową!

Thermaflex z nowym logo i nową stroną internetową!
Zobacz więcej zdjęć »
Nowa strona internetowa Thermaflex, nowa szata graficzna i nowe logo odzwierciedlają zmiany w kierunku rozwoju firmy i innowacyjność marki. Zmiany motywowane są podkreśleniem nowego podejścia do klientów firmy Thermaflex.

Thermaflex od 45 lat dostarcza rozwiązania izolacyjne, które pomagają oszczędzać energię i chronić zasoby naturalne. Firma opracowuje i wdraża wysokiej jakości rozwiązania techniczne w zakresie izolacyjności, ochrony, odporności na uszkodzenia i izolacji akustycznej. Rozwiązania izolacyjne Thermaflex znajdują zastosowanie w sieciach ciepłej i zimnej wody, ogrzewania, chłodzenia powietrza oraz w instalacjach sanitarnych.

Jak mówi Cezary Naliwajek, Sales & Marketing Manager Insulation Europe w firmie Thermaflex: „Zmieniła się specyfika firmy - nie koncentrujemy się na poszczególnych produktach, ale na rozwiązaniach problemów poszczególnych segmentów rynku. Stąd zmiany w zakresie identyfikacji wizualnej i nowa strona internetowa”.

Dotychczasowe logo obrazowało z jednej strony – troskę o ekologię, z drugiej – systemy rurowe, dla których dostarczane były rozwiązania Thermaflex. Nowy logotyp ma za zadanie połączyć dwa filary biznesowe firmy – czyli Flexalen (rury preizolowane) oraz izolację dla instalacji. Niezmienny pozostał natomiast jego główny kolor – jest to zieleń symbolizująca ekologię i dostarczanie rozwiązań przyjaznych środowisku.

- „Rozwijamy się razem z naszymi klientami - słuchamy ich, wyciągamy wnioski i wprowadzamy nowoczesne koncepcje, które rozwiązują problemy wielu branż takich jak HVAC/R, budownictwo, sieci grzewcze i chłodnicze, dostarczanie wody pitnej, przemysł morski czy OEM. Nasze działania obejmują także cały szereg pozostałych segmentów, które grupujemy jako „inne”, ale są one równie ważne –  jak na przykład sektor samochodowy, transportu miejskiego czy nawet produkcji elementów placów zabaw.” – mówi Cezary Naliwajek z firmy Thermaflex.

Nowe możliwości

Nowa strona Thermaflex w wersji na PC, tablety oraz urządzenia mobilne w systemach iOS oraz Android posiada zupełnie odświeżony, nowoczesny design. Jest on jeszcze bardziej przyjazny dla użytkownika oraz atrakcyjniejszy wizualnie. Intuicyjnie zaprojektowana, zebrana i podzielona zawartość w zrozumiały sposób zaprasza do współpracy oraz jasno określa rynki, na które firma dostarcza rozwiązania zapewniające efektywność oferowanych usług. Oprócz tego, Thermaflex na bieżąco rozwija działalność oraz wprowadza swoje innowacyjne produkty w różnych zakątkach świata, czego dowodem są liczne newsy z życia firmy w sekcji WIADOMOŚCI.  

Własnością Thermaflex jest również  sklep internetowy, do którego można łatwo dotrzeć korzystając z głównego menu nowej strony www. Sklep internetowy usprawnia proces realizacji zamówień i gwarantuje dystrybutorom, instalatorom i firmom wykonawczym oraz innym przedstawicielom szeroko pojętej branży budowlanej najwyższą jakość zakupów niezależnie od aktualnej sytuacji epidemicznej. Cieszący się sporą popularnością sklep internetowy Thermaflex umożliwia natychmiastowe złożenie zamówienia, szybką dostawę, a także nieograniczony dostęp do produktów oferowanych przez firmę Thermaflex – otulin i mat izolacyjnych, narzędzi czy kabli grzewczych zapobiegających zamarzaniu wody w rurach.

Strona Thermaflex – dostępna pod adresem www.thermaflex.pl - na bieżąco wzbogacana jest o kolejne artykuły, posty, newsy, moduły oraz studia przypadków. Ten rozwój ma na celu szerokie wsparcie projektantów, kontrahentów, operatorów oraz innych partnerów. Z kolei kanały w serwisach społecznościowych pozwalają na to, by być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami i działalnością firmy.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

GUTPR
http://www.gutpr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »