Firma » Reklama

Think Kong dla firmy Polpharma

Think Kong dla firmy Polpharma
Zobacz więcej zdjęć »
Agencja social mediowa Think Kong rozpoczęła współpracę z Polpharmą, największym polskim producentem leków i substancji farmaceutycznych.

Agencja jest odpowiedzialna za przygotowanie i realizację działań promocyjnych w social media dla jednego z produktów firmy Polpharma.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

W ramach zawartej umowy Think Kong przygotuje plan działań promocyjnych z udziałem blogerów oraz serię materiałów edukacyjnych związanych z obszarem zastosowania produktu. Agencja będzie też odpowiedzialna za zakup mediów. Podpisanie umowy jest wynikiem przetargu zorganizowanego przez firmę Polpharma.

Polpharma jest międzynarodową grupą farmaceutyczną aktywnie działającą na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej, Kaukazu i Azji Centralnej. Od ponad 75 lat cieszy się zaufaniem pacjentów, lekarzy oraz partnerów biznesowych. Polpharma posiada także swoje przedstawicielstwa na Litwie, Ukrainie, Białorusi, w Azerbejdżanie, Kazachstanie i Uzbekistanie. Partnerem strategicznym w obszarze business to business, głównie w zakresie sprzedaży licencji, jest firma Farmaprojects z Hiszpanii. Od 19 kwietnia 2012 roku, do grupy Polpharma dołączyła Polfa Warszawa S.A., jedna z największych firm farmaceutycznych w Polsce. W 2011 roku Polpharma zajęła pierwsze miejsce zarówno pod względem wartości, jak i ilości sprzedaży wśród wszystkich firm farmaceutycznych działających w Polsce.

Think Kong to agencja specjalizująca się w prowadzeniu kampanii opartych na wykorzystaniu social media, strategicznym wsparciu komunikacji marek w Internecie. Od 2011 r. Think Kong reprezentuje w Polsce międzynarodową sieć eBuzzing obecną m.in. we Francji, Włoszech, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii i Niemczech. Firma działa też w ramach grupy skupiającej m.in. On Board Public Relations. Wielokrotnie nagradzana i wyróżniana na międzynarodowych konkursach (IAC 2012, Magellan Awards 2010, 2011, Newscomer of the Year 2010, Stevie Awards 2010), realizowała działania promocyjne online dla wielu marek, m.in. Adobe, Siemens, TVP, Neinver, RWE, Panasonic.

Więcej informacji dla mediów:

Dariusz Chrzanowski
Grupa On Board
Ul. Wolska 88, 01-141 Warszawa
tel.(+48 22) 321-51-00
e- mail: dchrzanowski@grupaonboard.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Agencja Interaktywna Think Kong
http://thinkkong.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »