Firma » Biznes

Tomasz Małecki nowym Dyrektorem Sprzedaży w Edenred Polska

Tomasz Małecki nowym Dyrektorem Sprzedaży w Edenred Polska
Zobacz więcej zdjęć »
Do zespołu Edenred Polska na stanowisko Dyrektora Sprzedaży dołączył Tomasz Małecki. Jest odpowiedzialny za tworzenie i realizację strategii sprzedaży oraz utrzymanie rosnących wyników firmy.

Edenred od lat umacnia wiodącą pozycję na rynku, oferując innowacyjne rozwiązania. Historycznym punktem zwrotnym dla Edenred było postawienie na nowe technologie i digitalizację. Pozwoliło to wskoczyć ofercie Edenred w XXI wiek, a także spełnić oczekiwania Klientów. Ta strategia będzie kontynuowana.

- Obrana ścieżka rozwoju i sprzedaży daje zakładane rezultaty. Klienci, którzy raz zdecydowali się na wybór Edenred nie szukają alternatyw. Są wobec nas lojalni, ponieważ potrafimy dopasować ofertę do rosnących wymagań i indywidualnych potrzeb. Nie będzie więc żadnym zaskoczeniem, że nadal  chcemy podążać tą drogą, reagując na oczekiwania rynku i wdrażając z powodzeniem zaskakujące i nowoczesne rozwiązania. Satysfakcja Klientów jest dla nas priorytetem – komentuje Tomasz Małecki.

W ostatnich latach Małecki tworzył polski oddział międzynarodowej grupy In-Store Media. Firma z jego udziałem powstawała od podstaw, aby zyskać świetną pozycję na rynku. Zarządzał działami sprzedaży i marketingu. Jednocześnie był odpowiedzialny za pozyskiwanie kluczowych partnerów biznesowych z sektora retail. Jako współtwórca In-Store Media w Polsce ma na swoim koncie wiele sukcesów, zarówno związanych z zarządzaniem zespołami, jak i z rozwojem firmy. Ukończył studia MBA w IESE Business School Entrepreneurship w Barcelonie.

 

O Edenred
Edenred jest światowym liderem w zakresie rozwiązań transakcyjnych dla firm, pracowników oraz merchantów. Spółka wygenerowała w 2017r. obroty w wysokości 26 miliardów Euro, z czego 78% pochodziło z rozwiązań digitalowych. Grupa łączy 44 miliony osób korzystających z jej rozwiązań, 700 000 firm i instytucji publicznych oraz 1,5 miliona merchantów. Spółka jest notowana na giełdzie Euronext w Paryżu oraz częścią indeksu CAC Next 20. Edenred działa w 45 krajach. 

Edenred w Polsce działa od ponad 20 lat. Misją Spółki jest zapewnienie kompleksowych i efektywnych rozwiązań dopasowanych do indywidualnych potrzeb klientów, stawiając sobie ten sam cel: satysfakcja i przyjemne codzienne życie.

Edenred Polska dostarcza bezkonkurencyjne produkty i usługi oraz szybki i niezawodny serwis w obszarach:
• motywacji i zaangażowania pracowników,
• budowania lojalności w biznesie i zwiększania sprzedaży na rynku B2B2C.

Więcej informacji: www.edenred.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

edenred polska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »