Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Tomek i Przyjaciele w Atrium Plejada

Tomek i Przyjaciele w Atrium Plejada

Atrium Plejada zaprasza na Dzień Dziecka z Tomkiem i Przyjaciółmi! Już w sobotę, 3 czerwca mali fani kultowej kreskówki będą mogli lepiej poznać losy jej bohaterów i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie niemalże z planu filmowego! Wspólnie wybierzemy się w ekscytującą podróż w poszukiwaniu fantastycznych przygód, a po drodze odwiedzimy stacje powiązane tematycznie z głównymi postaciami bajki, gdzie czekają na Was różne atrakcje i nagrody!

 

Sympatyczna niebieska lokomotywa o imieniu Tomek wraz z przyjaciółmi przemierza wzdłuż i wszerz wyspę Sodor, odwiedzając po drodze jej mieszkańców i służąc im pomocą. Tym razem Tomek zabierze miłośników animowanego serialu do Atrium Plejada, gdzie czekać na nich będzie już w najbliższą sobotę moc atrakcji!

 

Mali gości wyruszą w ciekawą trasę kolejową z postojami na stacyjkach nawiązujących do przygód bohaterów kreskówki. Przed rozpoczęciem wycieczki z Tomkiem i Przyjaciółmi dzieci otrzymają dzienniczki, w których będą zbierać pieczątki za wzięcie udziału w zabawie na poszczególnych stacjach. Za zebranie wszystkich czterech pieczątek uczestnicy otrzymają nagrody gwarantowane od partnerów akcji. Pula nagród jest ograniczona i wynosi 200 sztuk.

 

Na małych poszukiwaczy przygód czekać będą aż cztery stacje z postojami! Pierwsza z nich to stacja bezpieczeństwa, na której dzieci dowiedzą się o zasadach bezpieczeństwa obowiązujących na drodze i przejściu kolejowym, poznają znaki drogowe i nauczą się korzystania z kolejowego rozkładu jazdy. Kolejnym miejscem postoju będzie stanowisko z zajęciami plastycznymi i twórczymi, na którym będzie można wykazać się kreatywnością i fantazją w ozdabianiu dużych, kartonowych lokomotyw. Na małych kinomaniaków czekać będzie stacja kino MiniMini+ , w której odtwarzane będą pełne akcji i przygód odcinki serialu Tomek i Przyjaciele. Obowiązkowym punktem na mapie wycieczki jest stacja fotobudka, pozwalająca wycieczkowiczom uwiecznić wyjątkowe niezapomniane chwile z tego dnia.

 

Na Dzień Dziecka z Tomkiem i Przyjaciółmi Atrium Plejada zaprasza już 3 czerwca, w godz. 11.00-19.00. Wydarzenie skierowane jest do dziewczynek i chłopców w wieku 1-8 lat. Strefa atrakcji zlokalizowana będzie w pasażu galerii, w okolicy salonów Reserved i Cropp.

 

Serdecznie zapraszamy najmłodszych na spotkanie z Tomkiem i Przyjaciółmi - tytułowymi postaciami ulubionej kreskówki. Nie ma nic lepszego niż fantastyczna i kreatywna zabawa z bohaterami, których kochają dzieci. Dlatego z okazji Dnia Dziecka przygotowaliśmy dla nich szereg atrakcji, które dostarczą im dobrej zabawy i sprawią wiele radości. Będzie strefa edukacyjna, zajęcia kreatywne i filmy dla dzieci, a także możliwość zrobienia sobie pamiątkowych zdjęć – a wszystko swą tematyką nawiązujące do świata przygód Tomka i jego przyjaciół mówi Joanna Plata, dyrektor centrum handlowego Atrium Plejada.

 

Więcej szczegółów oraz program wydarzenia dostępne są na stronie www.atrium-plejada.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

MonikaG.

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 14 dni:
Building (R)evolution 13. PLGBC Green Building Summit
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »