Rozrywka i wypoczynek » Prezenty

TOP 6 prezentów dla faceta na święta

TOP 6 prezentów dla faceta na święta
Zobacz więcej zdjęć »
To pytanie wraca jak mantra przy okazji każdych kolejnych świąt. Co on tak naprawdę lubi? Czym się interesuje? Czego oczekuje?

Rozwiązań jest przynajmniej kilka. Prezentujemy nasz ranking 6 najlepszych podarunków na święta 2011.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Miejsce 6

Jednym z najbardziej oczywistych prezentów może być zegarek. Te urządzenia powoli wracają do łask, zepchnięte na krótką chwilę w niebyt przez telefony komórkowe. Dzieje się tak dzięki wyposażeniu nowoczesnych zegarków w szereg niestandardowych funkcji. W ten sposób stają się bardziej uniwersalne. Warto wiedzieć, że w przypadku wybrania opcji zegarka sportowego, te dostępne na rynku wyposażone są w funkcje mierzenia różnicy wysokości czy prędkości wchodzenia lub schodzenia, szczególnie przydatne podczas górskich wypraw.

Miejsce 5

Jeżeli już mowa o górach - może to właśnie wycieczka we dwoje okaże się strzałem w dziesiątkę? Tunezja, Cypr, albo szczególnie modne w tym sezonie Kenia lub Sri Lanka? Twój partner na pewno uraduje się myślą o wspólnie spędzonych chwilach w jakimś egzotycznym miejscu - zwłaszcza jeżeli ma naturę obieżyświata.

Miejsce 4

Jeżeli zaś zamiast natury obieżyświata kryje się w nim dziecko, powinien z wypiekami na twarzy otworzyć paczkę z Playstation lub Xboxem. Z przyjemnością spędzi długie godziny spędzone na ratowaniu świata przed nadciągającą armią ciemności, albo zdobywaniu mistrzostwa świata z reprezentacją Polski.

Miejsce 3

A skoro o reprezentacji Polski mowa - jeżeli jest kibicem, sprawa jest rozwiązana. Tutaj bilet na wysokiej rangi zawody sportowe może być idealnym rozwiązaniem. Nawet jeżeli w ogóle nie znasz się na sporcie, pewnie słyszałaś, że Polska w 2012 roku współorganizuje Mistrzostwa Europy. O wejściówki na mecz warto powalczyć już teraz - dla Polaków jest ich niestety ograniczona ilość i może dla wszystkich nie wystarczyć.

Miejsce 2

A co, jeżeli nie przejawia żadnego zainteresowania sportem, poza sporadycznym obejrzeniem meczu w TV? Może warto zadbać o jego formę, inwestując w sprzęt do uprawiania sportu? Na miejscu drugim znalazło się urządzenie PLATIUMED KORAL, dzięki któremu można ćwiczyć, nie wstając z łóżka. Gimnastyka pasywna, korzystająca z technik elektrostymulacji, pierwsze efekty przyniesie już po miesiącu - pod warunkiem, że będziemy ją regularnie uprawiać.

Miejsce 1

Nie pasuje do niego żaden z wymienionych prezentów? Skoro tak trudno mu dogodzić, spróbuj połączyć przyjemne z pożytecznym i dać mu prezent, który zdejmie ci z głowy kilka obowiązków domowych. Na miejscu pierwszym naszego rankingu znalazł się system do prasowania LAURASTAR - wbrew pozorom typowo męski gadżet. Dlaczego? Chociażby z tego powodu, że skraca czas prasowania, oraz niesamowicie je upraszcza. Obdarowując go takim urządzeniem możesz być pewna, że zamiast zrzucać ten przykry obowiązek na ciebie, sam z przyjemnością podejmie się prasowania swoich koszul czy odświeżania marynarek.

A ty w tym czasie zajmiesz się uprawianiem gimnastyki pasywnej podczas grania na konsoli, uciekając myślami w stronę zbliżającej się wycieczki do ciepłych krajów.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Juicy Marketing

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »