Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Tradycyjny smak domowych produktów w Jankach

Tradycyjny smak domowych produktów w Jankach
Zobacz więcej zdjęć »
W najbliższy weekend w Centrum Janki odbędzie się jarmark produktów regionalnych. Będzie to pierwsze z kilku tego typu wydarzeń zaplanowanych na rok 2012 w Jankach.

Od 20 do 22 stycznia w całym Centrum Janki unosić się będzie aromatyczna woń żywności regionalnej. Wszyscy wielbiciele kuchni staropolskiej będą mieli okazję do skosztowania i zakupu produktów z różnych zakątków Polski.

Na stoiskach znajdą się tradycyjne przysmaki przygotowane zgodnie z regionalnymi recepturami, pasją i co najważniejsze ze smakiem. W ofercie dostępne będą regionalne sery Korycińskie, wędliny i kiełbasa z Podlasia, pyszne oscypki z górskich bacówek, świeże pieczywo kurpiowskie, tradycyjne pajdy ze smalcem z Sierpca, domowe pierogi i konfitury oraz naturalne soki owocowe i miody. Na straganach prezentowane będzie również rękodzieło artystyczne. Jarmark regionalny będzie czynny w piątek i sobotę od godz. 9.00 do 21.00, a w niedzielę od godz. 9.00 do 20.00.

„Zaobserwowaliśmy bardzo duże zainteresowanie naszych Klientów żywnością regionalną. Dlatego postanowiliśmy zorganizować w tym roku serię jarmarków regionalnych oferujących przysmaki przygotowywane według tradycyjnych receptur, przekazywanych z pokolenia na pokolenia. To właśnie dzięki tym domowym przepisom produkty żywnościowe mają ten wspaniały smak i zapach - mówi Anna Walerych, Dyrektor Centrum Handlowego Janki. „Mam nadzieję, że różnorodność oraz wysoka jakość produktów dostępnych podczas tegorocznych jarmarków w Centrum Janki zadowoli każdego konesera dobrego jedzenia" - dodaje Anna Walerych.



Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »