Motoryzacja » Transport

Transporeon wyróżniony przez Gartner w raporcie Magic Quadrant 2018

Transporeon wyróżniony przez Gartner w raporcie Magic Quadrant 2018
Zobacz więcej zdjęć »
Firma Transporeon otrzymała wyróżnienie za całokształt rozwiązań oferowanych w ramach systemów zarządzania transportem od Gartner w raporcie Magic Quadrant dla TMS, opublikowanym w marcu 2018 roku.

Gartner jest światowym liderem w zakresie badań i doradztwa w  dziedzinie technologii informacyjnych. Raporty Magic Quadrant (MQ) wykorzystywane są w różnych branżach na całym świecie w celu wspierania użytkowników w wyborze odpowiednich usługodawców.

 

Według raportu Gartnera, „kontrolowanie kosztów transportu, osiąganie wewnętrznej wydajności, zwiększanie widoczności i zabezpieczanie możliwości przewozowych to obecnie główne czynniki motywujące do inwestowania w TMS. Liderzy łańcucha dostaw powinni wykorzystać to badanie do oceny rynku systemów zarządzania transportem”.

 

Jesteśmy zaszczyceni otrzymaniem wyróżnienia w raporcie Gartnera. Dla nas jest to dowód na to, że oparta na chmurze platforma logistyczna Transporeon to sprawdzone rozwiązanie, które umożliwia przewoźnikom, spedytorom oraz ich klientom efektywną współpracę w ramach globalnej sieci ekspertów z branży logistycznej – mówi Thomas Einsiedler, Chief Product Officer (CPO) Grupy Transporeon. Każda firma dąży do stworzenia jak najbardziej efektywnego łańcucha dostaw. Współpraca z Transporeon w zakresie cyfryzacji procesów transportowych daję możliwość zachowania pełnej kontroli i zwiększenia jego wydajności – dodaje Thomas Einsiedler.

 

W Polsce już kilka tysięcy firm transportowych na co dzień świadczy swoje usługi dla producentów oraz centrów dystrybucyjnych w oparciu o obustronne wykorzystanie platformy logistycznej Transporeon. Jej celem jest zapewnienie sprawnej komunikacji przy potwierdzaniu zleceń transportowych, awizacji okien czasowych oraz śledzeniu ładunku w drodze do klienta. Stale pracujemy nad udoskonalaniem naszej oferty i wdrażamy nowe rozwiązania ułatwiające współpracę między stronami. Wpływają one pozytywnie na atrakcyjność załadowców, co ma kluczowe znaczenie w obecnej sytuacji na rynku usług transportowych, gdzie walka o  przewoźnika staje się coraz bardziej zacięta – komentuje Tomasz Swolkień, Key Account Manager w  Transporeon Sp. z o.o.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

MultiComm

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 2 dni:
Gala Interaktywnych
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »