Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Trwa loteria urodzinowa Portu Łódź

Trwa loteria urodzinowa Portu Łódź
Zobacz więcej zdjęć »
Pierwsi szczęśliwcy już cieszą się z nagród wygranych w loterii urodzinowej Portu Łódź. Do ich grona niebawem dołączą kolejni. Już w najbliższą sobotę (17 marca) o godz. 17:00 odbędzie się drugie losowanie nagród tygodnia. To przedostatnia szansa na wygranie m.in. tabletów i bonów zakupowych. Laurea
- Emocje rosną - przed nami już tylko dwa losowania. Szczęściu warto pomóc, bo każdy ma szansę wygrać jedną z nagród tygodnia i zawalczyć o nagrodę główną. Im więcej kuponów loteryjnych, tym większa szansa na nagrodę, wystarczy tylko zgłosić się z paragonem za zakupy o wartości min. 50 zł do Punktu Obsługi Loterii - informuje Emilia Lange- Cichocka. Sobotnie losowanie poprowadzą Michał Fajbusiewicz i Agnieszka Kołodziejska, znana z anteny Radia Zet. Podczas wydarzenia dla Klientów Portu Łódź wystąpi trio Michała Kobojka, łódzkiego saksofonisty i kompozytora. W puli sobotniego losowania znajdują się: bon zakupowy o wartości 3 000 zł, 2 tablety Apple iPad2 (16 GB, 3G), 10 bonów zakupowych o wartości 500 zł, 15 bonów o wartości 200 zł i 20 bonów o wartości 100 zł. Warunkiem koniecznym odbioru nagrody jest obecność przy scenie w trakcie losowania nagród. Kupony, które nie zostaną wylosowane podczas finałów tygodnia pozostaną w puli, a ich posiadacze będą mogli po raz kolejny spróbować szczęścia podczas następnych losowań.

Finał loterii odbędzie się w drugie urodziny Portu Łódź - 24 marca o godz. 17:00. Tego dnia uczestnicy loterii staną przed szansą wygrania bordowego Citroena C4 Seduction, 3 telewizorów Panasonic 42" oraz 10 bonów zakupowych o wartości 500 zł, 15 bonów o wartości 200 zł i 20 bonów o wartości 100 zł. - Poza finałem loterii na dzień urodzin Portu Łódź przygotowaliśmy prezent dla wszystkich naszych gości. Na scenie w Porcie Łódź wystąpi Sylwia Grzeszczak. Nie zabraknie ogromnego tortu dla naszych klientów i atrakcji dla całych rodzin - informuje Emilia Lange- Cichocka, menadżer działu marketingu Portu Łódź.

Aby wziąć w loterii i mieć szansę na zdobycie nagród wystarczy zrobić zakupy w wybranym sklepie centrum za co najmniej 50 zł i odebrać kupon w jednym z dwóch punktów obsługi loterii (przy sklepie IKEA lub Leroy Merlin). Za każde wydane w Porcie Łódź 50 zł Klient otrzyma jeden kupon loteryjny. Rejestrując jeden paragon Uczestnik może otrzymać nawet 10 losów - jeśli wartość dokonanych zakupów na jeden paragon przekroczy 500 zł. Paragony za zakupy w różnych sklepach nie sumują się
Bony zakupowe będzie można zrealizować w Porcie Łódź od 25 marca do 22 kwietnia. Lista sklepów akceptujących bony zostanie opublikowana po zakończeniu loterii. Więcej informacji o loterii urodzinowej Portu Łódź oraz jej regulamin znajdują się na stronie www.portlodz.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Katarzyna Rąkowska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
Warsztaty online „Technologie medyczne w modelach zintegrowanej opieki zdrowotnej”
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »