Dom » Budownictwo

Trwałość bez kompromisów

Trwałość bez kompromisów
Zobacz więcej zdjęć »
Nowa Dulux® Emalia akrylowa do drewna i metalu: łagodny zapach i krótki czas schnięcia, a przy tym wyjątkowa trwałość.

Najnowszy produkt w ofercie farb Dulux® to emalia akrylowa do powierzchni drewnianych i metalowych. Dzięki łagodnemu zapachowi idealnie nadaje się do malowania elementów drewnianych i metalowych wewnątrz pomieszczeń. W  przeciwieństwie do farb produkowanych na bazie rozpuszczalnika, Dulux® Emalia akrylowa do drewna i metalu wyjątkowo szybko schnie na pomalowanych powierzchniach. Tworzona przez nią powłoka ma doskonałą strukturę oraz wyjątkową trwałość i odporność na uszkodzenia. To efekt działania Diamond TechnologyTM - zastosowanej w farbie Dulux® nowoczesnej technologii, bazującej na wysokogatunkowej dyspersji.

Dulux® Emalia do drewna i metalu dostępna jest w atrakcyjnej gamie kolorystycznej, obejmującej 15 kolorów w wykończeniu aksamitnym. W palecie obecne są Pastelowa Orchidea, Soczysta Brzoskwinia, Słoneczny Pocałunek, Miodowy, Pistacjowy czy Tropikalna Pomarańcza. Przy ich pomocy do wnętrza można wprowadzić nastrój pełen radości i optymizmu. Oryginalne akcenty stworzyć można poprzez pomalowanie okiennych framug czy kaloryferów kolorami Śliwkowy Sad, Karmazynowe Wino, Głęboki Burgund, Morska Przygoda czy Wrzosowe Pole. Uzupełnieniem palety są eleganckie Brąz Czekoladowy, Orzech Włoski i Czarny. Te kolory Dulux® Emalii do drewna i metalu pomogą nadać nowy blask wielu przedmiotom, a przez to zmienić charakter całego wnętrza.

Informacje o produkcie:

Dulux® Emalia do drewna i metalu - akrylowa emalia do drzwi, szafek, kaloryferów i okien:

  • Wyjątkowa trwałość, łagodny zapach, krótki czas schnięcia (ok. 6 godz.)
  • Paleta kolorystyczna: 15 kolorów + biała
  • Wykończenie: kolory w wykończeniu aksamitnym, biała - aksamitny i błyszczący
  • Wydajność: do 16 m2 / l
  • Cena: 19,90 zł / 0,5 l


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »