Technologie » Komputery

Trzy sposoby jak usprawnić pracę w zespole

Trzy sposoby jak usprawnić pracę w zespole
Zobacz więcej zdjęć »
Digitalizacja, rozproszone zespoły, praca podczas podróży lub z domu oraz wiele innych czynników zmieniają sposób, w jaki wspólnie pracujemy. Coraz częściej widzimy, jak cyfrowe ekosystemy łączą firmy i osoby prywatne, pomagając w tworzeniu nowych rodzajów produktów dla klientów.

Według najnowszego badania firmy Gartner, połowa przedsiębiorstw działa już w cyfrowym ekosystemie. Światowi gracze współpracują ze sobą, wymieniają się informacjami i tworzą innowacyjne produkty i usługi.


W świetle dynamicznych zmian społecznych i kulturowych, konsensus na temat efektywnej współpracy i związanych z nią paradygmatów zarządczych przechodzi bardzo ciekawe przekształcenia. Zwłaszcza w Polsce, gdzie sprawne przyswajanie innowacji oraz długofalowe zmiany związane z naszą najnowszą historią, wpływają bardzo mocno na kulturę pracy. Z badania przeprowadzonego w 2017 roku przez Instytut Kantar Public wynika, że aż 81% pracujących Polaków chciałoby decydować o czasie swojej pracy. Z kolei 57% badanych chciałoby pracować zdalnie, stawiając na kreatywne i dopasowane do swoich potrzeb przestrzenie. Tego typu praca to nie tylko ułatwienie dla pracownika, który nie traci czasu na dojazdy, ale również dla pracodawcy, który może zmniejszyć wydatki na wynajmowaną przestrzeń. Opisywany model może jednak sprawnie działać tylko wtedy, gdy firma ma odpowiednie narzędzia i nowoczesne systemy.

Czytaj całość artykułu tutaj: https://www.erp-view.pl/ecm/trzy_sposoby_jak_usprawnic_prace_w_zespole.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »