Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Twój Fitness na Facebook’u!

Twój Fitness na Facebook’u!
Zobacz więcej zdjęć »
Jak zadbać o formę i skąd czerpać motywację do ćwiczeń? Ile kalorii spala się podczas treningu i czy można jeść kolację po wysiłku fizycznym? Odpowiedzi na te i inne pytania odnaleźć można na oficjalnym fan page’u firmy Twój Fitness Sp. z o.o.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 
Zdrowie i dobry humor? Lubię to! 

„Poprzez trening można dotrzeć do bram niebios.”  Masutatsu Oyama, słynny karateka, podobno tymi słowami motywował swoich uczniów do wytrwałości w codziennych treningach.  Jego wypowiedź zdaje się być obecnie aktualna, jak nigdy dotąd. Wciąż zabiegani – między pracą i domem, nauką i rozrywką – często zapominamy, jak ważna jest regularna porcja ruchu fizycznego. A przecież ćwiczenia nie tylko zapewniają nam zdrowie, ale i dobry humor – każdy wie, że podczas wysiłku mózg produkuje tzw. hormony szczęścia.  Na co dzień przypomina nam o tym firma Twój Fitness Sp. z o.o., która stworzona została z pasji do zdrowego stylu życia. Celem, który stawiają sobie jej pracownicy jest promowanie ruchu, jako niezbędnego elementu każdego dnia. Twój Fitness od lat dąży do zapewnienia Polakom najwyższej jakości usług w klubach fitness całego kraju, poprzez organizację licznych szkoleń dla trenerów i wprowadzanie na rynek nowego sprzętu aerobowego. Firma nieustannie promuje również czynny tryb życia, jako sposób na zdrowie i zadowolenie z samego siebie. Pamiętając o wszystkich miłośnikach ruchu, stworzono oficjalny profil firmy Twój Fitness na łamach portalu Facebook. Fan page jest również miejscem, do którego zajrzeć może każdy, kto dopiero rozpoczyna swoją przygodę ze zdrowym stylem życia. Twórcy strony dbają, aby znalazły się tu bowiem liczne wskazówki dotyczące zarówno prostych ćwiczeń w domu, jak i profesjonalnego treningu na siłowni czy sali fitness. Profil „Twój Fitness” to również kopalnia wiedzy na temat zdrowej, zbilansowanej diety, która dostarczy organizmowi niezbędnych składników odżywczych. Wszystkich zainteresowanych zdrowym trybem życia zapraszamy serdecznie do odwiedzenia profilu „Twój Fitness”!

www.facebook.com/pages/Twój-Fitness/347218955359320
www.twojfitness.com 

Dossier
Twój Fitness sp. z o.o. od lat wspiera inwestorów w kraju i zagranicą tworząc  w pełni profesjonalne centra fitness. Firma powstała dzięki zaangażowaniu specjalistów z branży z wieloletnim doświadczeniem. Twój Fitness od lat szkoli kadry najlepszych instruktorów i trenerów, przygotowuje ich do profesjonalnej obsługi nawet najbardziej wymagających Klientów. Kształci również kadry managerskie do efektywnego zarządzania klubami fitness i ciągłego podnoszenia poziomu obsługi Klientów. Obecnie buduje własną sieć klubów fitness. Tworzymy markę, której wyróżnikiem jest najwyższa jakość usług, najlepszy dostępny na rynku sprzęt treningowy oraz wykwalifikowany zespół profesjonalistów  świadczących kompleksowe usługi związane z aktywnością sportową. 
Misją Twój Fitness sp. z o.o. jest m.in.:
Zdrowe polskie społeczeństwo, pełne energii i uśmiechu
Motywowanie ludzi do aktywności fizycznej
Edukacja w zakresie zdrowego trybu życia
Budowa profesjonalnych klubów fitness na terenie całego kraju
Zdrowe polskie społeczeństwo, pełne energii i uśmiechu
Budowa profesjonalnych klubów fitness na terenie całego kraju
Dbałość o czyste środowisko naturalne
Twój Fitness sp. z o.o.  odpowiada za realizację takich miejsc jak: Fitness Club Sporting Leszno, City Fitness Rzeszów (dziś Calypso Rzeszów Hetmańska), Classic Fitness Wrocław i Gravitan Health & Sport Club Janki. W trakcie realizacji jest także Pop Gym Sport&Health Club w Radomiu oraz SOHO Body Spirit w Brwinowie. 

Kontakt prasowy: 
Kontakt prasowy: Beata Grzybek-Zielińska, Anna Głos, MORE PR, ul. Poborzańska 8 lok.14, 03-368 Warszawa, tel. (22) 401 73 73, e-mail: beatagrzybek@more-pr.com , annaglos@more-pr.com 
                                                                                        
                                                                                                   www.twojfitness.comRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Marta Więckowska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »