Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Twórz i odkrywaj! Dzień Dziecka w Atrium Targówek

Twórz i odkrywaj! Dzień Dziecka w Atrium Targówek

A gdyby tak samodzielnie wykreować swoją własną, niepowtarzalną zabawę? To możliwe! Już w najbliższą sobotę 3-go czerwca w Atrium Targówek. W tym dniu wszystkie dzieciaki z okazji ich święta będą mogły tworzyć fantastyczne budowle z klocków, rozbijać pianity ze słodyczami oraz wziąć udział w warsztatach z robotyki. Szykuje się wyśmienita zabawa. Nie może Cię zabraknąć!

 

W tym roku obchody Dnia Dziecka w Atrium Targówek odbędą się 3 czerwca w godz. 11:00-20:00 pod hasłem Zbudowani dobrą zabawą. Tego dnia galeria stanie się przestrzenią bez żadnych ograniczeń, gdzie wszyscy będą mieli szansę przekształcić swoje pomysły w niezapomniane doświadczenia! Będzie to prawdziwa uczta dla dzieciaków pełna tematycznych atrakcji, które przeniosą w świat kreatywności i zabawy. Na najmłodszych gości czekają wyjątkowe przygody w pięciu specjalnie przygotowanych strefach.

 

Wyprawa zacznie się od strefy giga klocków, w której dzieci stworzą niezwykłe konstrukcje i odkryją magię twórczej wolności. Następnie przeniosą się w świat drewnianych klocków, gdzie ograniczać będzie ich jedynie wyobraźnia. Podczas zabawy z klockami Lego, najmłodsi goście będą mogli puścić wodze fantazji i zbudować własne dzieła sztuki, które ożyją w ich rękach. A jeśli marzą o byciu inżynierem, w strefie warsztatów z robotyki wcielą się w rolę konstruktora i będą mieli możliwość stworzenia własnego robota!

 

Prawdziwy dreszczyk emocji nadejdzie w kolorowej strefie piniat! Klienci centrum sprawdzą swoją celność i siłę, bijąc w piniatę wypełnioną pysznymi słodkościami. Dzieci dostaną papierowe mapki, na których będą zbierać pieczątki po odwiedzeniu każdej z czterech stref: Lego, z drewnianymi klockami, dużymi klockami i robotyką.

 

Wszystkie atrakcje są bezpłatne! To świetna okazja, aby spędzić niezapomniane chwile z rodzeństwem, przyjaciółmi i całą rodziną oraz doświadczyć fascynujących przygód i wcielić się w innowacyjnych twórców. To będzie niezapomniany Dzień Dziecka!

 

Więcej szczegółów na temat wydarzenia można znaleźć na stronie:

https://atrium-targowek.pl/zbuduj-dobra-zabawe-zapraszamy-na-dzien-dziecka-do-atrium-targowek/Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

MonikaG.

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 14 dni:
Building (R)evolution 13. PLGBC Green Building Summit
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »