Firma » Biznes

Ty rekomendujesz, #Edenrednagradza - do 200zł za każdą skuteczną rekomendację

Edenred Polska, światowy lider w zakresie usług przedpłaconych, systemów motywacyjnych i lojalnościowych dla pracowników oraz partnerów biznesowych, wprowadza program rekomendacji dla przedpłaconych kart premiowych.

Ty rekomendujesz, #Edenrednagradza skierowany jest do firm i agencji marketingowych, które prowadzą programy lojalnościowe i motywacyjne B2B2C, jak również konkursy, loterie
i programy wsparcia sprzedaży lub też  zamierzają je wprowadzić już w niedługim czasie. Bazując na kartach premiowych Edenred polecają swoim klientom najlepszą nagrodę na rynku – efektywną w procesie nagradzania sił i kanałów sprzedaży oraz budującą lojalność z klientem
na długi czas.

 

...”W programie Ty rekomendujesz,#Edenrednagradza nagrodzimy każdą osobę za skuteczne polecenie kart premiowych Edenred - powiedziała Magdalena Bednarz, Product Line Business Manager w Edenred Polska. Celem programu jest promocja kart premiowych,  jako nowoczesnej formy nagradzania w programach lojalnościowych - karty zaspokajają bowiem  potrzeby i gusta uczestników, dając im swobodę wyboru nagrody przez cały czas trwania programu.  Karty można również z łatwością personalizować, a ich przechowywanie nie sprawia organizatorowi programu żadnych problemów logistycznych.  

 

 

Szczegółowe informacje oraz regulamin Ty rekomendujesz, #Edenrednagradza dostępne są na stronie www.nagradza.edenred.pl,

 

 

 

 

 

***

O Edenred

 

Edenred, światowy lider rozwiązań płatniczych, łączy 830.000 klientów korporacyjnych, 47 milionów użytkowników
 i 1,7 milionów partnerów afiliacyjnych w 46 krajach. Dzięki globalnej platformie technologicznej Grupa Edenred zarządzała w 2018 roku 2,5 miliardami transakcji, głównie za pośrednictwem aplikacji mobilnych, platform internetowych i kart przedpłaconych, generując ponad 28 miliardów Euro obrotu. 8.500 pracowników Edenred przyczynia się do:

- podnoszenia jakości życia osób korzystających z rozwiązań Edenred,

- zwiększania efektywności firm

- zwiększania przychodów partnerów afiliacyjnych.


Edenred oferuje rozwiązania w ramach trzech linii biznesowych:

- świadczenia pracownicze,

- fleet & mobility: paliwo, opłaty drogowe i podróże służbowe

- rozwiązania uzupełniające wraz z płatnościami korporacyjnymi, nagradzanie oraz programy motywacyjne, publiczne programy społeczne.

Grupa Edenred jest notowana na paryskiej giełdzie i zawiera następujące indeksy: CAC Next 20, FTSE4Good, DJSI Europe i MSCI Europe.

 

Edenred w Polsce działa od ponad 20 lat. Misją Spółki jest zapewnienie kompleksowych i efektywnych rozwiązań dopasowanych do indywidualnych potrzeb klientów, stawiając sobie ten sam cel: satysfakcja
i przyjemne codzienne życie. Edenred Polska dostarcza bezkonkurencyjne produkty i usługi oraz szybki
i niezawodny serwis w obszarach:

·          motywacji i aangażowania pracowników,

·          budowania lojalności w biznesie i zwiększania sprzedaży na rynku B2B2C.

 

Więcej informacji na www.edenred.pl

 

Loga oraz inne znaki towarowe wymienione i zawarte w niniejszym komunikacie prasowym stanowią zastrzeżone znaki towarowe Edenred S.A, jej jednostek zależnych lub podmiotów trzecich. Nie mogą być wykorzystywane w celach komercyjnych bez uprzedniej pisemnej zgody ich właścicieli.

 

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

edenred polska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »