Kultura, sztuka » Kultura

Tylko 2,5 kilometra by być jak Viktoria

Kim jest Viktoria? Co składa się na 5 zasad profilaktyki nowotworowej promowanej przez nią? Dlaczego już w najbliższy piątek na warszawskim Powiślu będzie miała miejsce nietypowa akcja, w którą zaangażowali się pracownicy ING Życie?

Viktoria to aktywna dziewczyna, prowadzi i promuje zdrowy tryb życia, edukuje o tym, jak ważna jest profilaktyka i uczy, że raka nie należy się bać, bo odpowiednio wcześnie wykryty, jest zazwyczaj w 100% uleczalny.  Victoria to zwycięstwo. V – to rzymska liczba pięć – jak pięć zasad promowanej przez ING Życie profilaktyki nowotworowej:

I. ubezpieczenie na wypadek nowotworu

II. aktywność fizyczna

III. systematyczne badania

IV. zdrowe odżywianie

V. odpowiedzialne i pozytywne nastawienie.

 

Bieg Viktorii: gdzie i kiedy?

Pracownicy ING Życie popierają profilaktykę nowotworową i staną do Biegu Viktorii - zróbmy rakowi wspak - w najbliższy piątek, tj. 5 października o godzinie 16. Start liczącej 2,5 kilometra trasy będzie miał miejsce pod siedzibą firmy na ulicy Topiel 10. Uczestnicy przemierzą ulice Browarną, Karową, Krakowskie Przedmieście, Mikołaja Kopernika, Tamkę i zakończą na Topiel.

 

„Celem ING Życie jest zachęcenie do profilaktyki nowotworowej, dlatego też ambasadorami projektu staną się także pracownicy. Do udziału w przedsięwzięciu zgłosiło się ponad 200 osób, ale spodziewamy się, że będzie nas znacznie więcej. ING Życie zachęca – zróbmy rakowi wspak i pokazuje, że Ona i On mogą wybrać swój sposób na przyszłość. Metoda pokonania trasy jest dowolna, można biec, można maszerować czy też przejść trasę spokojnym spacerem – liczy się cel i idea. Pierwszy Bieg Viktorii dla wielu będzie również pierwszym krokiem do zmiany stylu życia.” – mówi Anna Trzcińska z ING Życie, pomysłodawczyni i organizatorka Biegu Viktorii .

 

Bieg Viktorii jest elementem kampanii profilaktyki nowotworowej prowadzonej przez ING Życie, której partnerem jest Stowarzyszenie Amazonki. Punktem wyjścia do jej powstania było wprowadzenie przez firmę umowy dodatkowej na wypadek nowotworu ONA i ON do ubezpieczenia „Sposób na przyszłość”.

 

 

ONA i ON

Produkt „Ona i On”, oferowany przez ING Życie w ramach umów dodatkowych do ubezpieczenia „Sposób na przyszłość”, został wprowadzony do oferty pod koniec września. Jest to nowy typ ubezpieczenia na wypadek nowotworu. Ubezpieczenie wyróżnia się tym, że świadczenia w przypadku ewentualnego zachorowania wypłacane są na kolejnych etapach choroby, obejmują także wypłaty związane z wygraną z chorobą lub jej wznową. Ubezpieczony otrzymuje także pakiet assistance, czyli wsparcie w sytuacjach codziennych związanych z leczeniem – dowóz do szpitala, pomoc psychologa, itp. Ubezpieczenie ma dwa warianty – adresowany do kobiet i adresowany do mężczyzn, dzięki czemu obejmuje bardzo szeroki zakres typów nowotworów.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Multi_Communications

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »