Firma » Biznes

Tytuł "Solidna Firma" dla Libetu

Tytuł "Solidna Firma" dla Libetu
Zobacz więcej zdjęć »
Praktykowana na co dzień w Libecie rzetelność, odpowiedzialność i wiarygodność zaowocowała przyznaniem zaszczytnego tytułu „Solidnej Firmy”

„Solidna firma” to program, który od kilku lat wspiera i promuje uczciwe przedsiębiorstwa. Kandydaci do tego prestiżowego wyróżnienia są poddawani szczegółowej weryfikacji, aby później móc przynależeć do zaszczytnego grona godnych zaufania organizacji.  

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

- Ogromnie cieszy nas to wyróżnienie - mówi Małgorzata Barańska, dyrektor marketingu firmy - pozytywna ocena standardów prowadzonej działalności i nadany dzięki temu tytuł poświadczają, że na co dzień charakteryzuje nas solidność, rzetelność, odpowiedzialność i wiarygodność. To nie przypadek, że otrzymaliśmy w niemal jednym czasie dwa prestiżowe tytuły - „Solidnej Firmy” i „Przedsiębiorstwa Fair Play”. Na pewno ułatwi to nawiązywanie nowych interesujących kontaktów biznesowych. Jednak przede wszystkim wspiera budowę pozytywnego wizerunku Libetu. Certyfikat "Solidnej Firmy" potwierdza wiarygodność przedsiębiorstwa jako rzetelnego płatnika. Wskazuje innym na organizację, która kieruje się zasadami etyki, przestrzega praw konsumenta i zasad wolnej konkurencji. Innymi słowy jest firmą, z którą warto współpracować. Nadany tytuł mówi również o zaangażowaniu laureata w działania proekologiczne i prospołeczne. Program „Solidna firma” na dobre wpisał się w polskie realia, jako „lobby czystego biznesu”. Dziś należy do najlepiej rozpoznawalnych i ocenianych przedsięwzięć tego typu w kraju.  Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

nota bene

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »