Dom » Wnętrza

Ubierz okno w stylowe zasłony!

Ubierz okno w stylowe zasłony!
Zobacz więcej zdjęć »
Firma B.M. Polska wprowadziła do sprzedaży wyjątkową kolekcję tkanin zasłonowych holenderskiego koncernu Bernard Reyn bv. Eleganckie materiały marki Bernard stanowią efektowną dekorację okien w domowych wnętrzach.

Zasłony są nieodłącznym elementem wyposażenia większości klasycznie urządzonych wnętrz. Poza walorami dekoracyjnymi pełnią one funkcje stricte użytkowe. Pomagają skutecznie chronić naszą prywatność, a także pozwalają regulować ilość światła w pomieszczeniu. Ponadto, krój zasłon ma niebagatelne znaczenie dla optycznego postrzegania pokoju.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Proste, długie zasłony sięgające samej podłogi, czynią salon wizualnie wyższym. Krótsze, fantazyjnie upięte na wysokości parapetu, sprawiają, że pomieszczenie wydaje się być większe. Dopełnieniem kroju jest wybór rodzaju tkaniny, jej kolorystyki i stylistyki. Tutaj mamy do czynienia z bardzo szeroką gamą możliwości, o czym świadczy np. oferta tkanin zasłonowych firmy Bernard Reyn bv, która liczy ponad 200 wzorów.

Bernard Reyn bv to uznany holenderski producent tkanin dekoracyjnych (zasłonowych, jak i obiciowych), który swoje produkty sprzedaje pod dwoma znanymi na całym świecie markami Bernard i Reynaldo. Materiały sygnowane tymi markami eksportowane są do ponad 40 krajów na 5 kontynentach. Szczególne miejsce w portfolio firmy zajmują tkaniny zasłonowe, które charakteryzuje bogata stylistyka i kolorystyka oraz najwyższa jakość użytych do produkcji surowców. Z materiałów marki Bernard można uszyć zarówno subtelne zasłony o stonowanym wzornictwie, jak i efektowne kotary, które będę głównym elementem dekoracyjnym salonu. Z kolei oferta marki Reynaldo obejmuje głównie materiały obiciowe do dekoracji mebli.

Firma Bernard Reyn bv oferuje bardzo szeroki wybór tkanin poliestrowych i poliestrowo-bawełnianych. Na uwagę zasługują materiały z dodatkiem wiskozy, które cechują doskonałe właściwości higieniczne i antyseptyczne. Z myślą o wyjątkowo eleganckich wnętrzach zaprojektowana została linia ekskluzywnych materiałów z dodatkiem jedwabiu. Wybrane wzory materiałów marek Reynaldo i Bernard pokryte zostały teflonem, dzięki czemu charakteryzuje je podwyższona odporność na zabrudzenia i działanie wody. W ofercie firmy Bernard Reyn bv są tkaniny o zróżnicowanej gramaturze, od delikatnych materiałów o wadze 240 gramów na metr bieżący, po bardzo grube o wadze 840 gr./mb.

Wyłącznym dystrybutorem materiałów koncernu Bernard Reyn bv jest firma B.M. Polska. Tkaniny Bernard Reyn bv dostępne są w salonach firmowych oraz w wybranych punktach dystrybucyjnych na terenie całego kraju. Pełna lista punktów sprzedaży dostępna jest na stronie internetowej www.bmpolska.com.

Materiały Bernard Reyn bv:

  • cena: od 74 do 402 zł brutto/metr bieżący
  • szerokość belki z tkaniną: od 140 do 155 cm
  • producent: Bernard Reyn bv
  • dystrybutor: B.M. Polska
strona www: www.bmpolska.com , www.bernardreyn.nl


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

mpobozy@bmpolska.com

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »