Technologie » Internet

Ukash - kolejna usługa płatnicza w salonikach Kolportera

Kolporter we wszystkich swoich salonikach prasowych i salonach Top-Press wprowadził w grudniu kolejną usługę elektroniczną. Klient może kupić za gotówkę oferowany przez Ukash nowy pieniądz internetowy w postaci kodu PIN.

Ukash to wiodący dostawca usług płatności gotówkowych online umożliwiający bezpieczne wykorzystanie gotówki w internecie przy dokonywaniu zakupów, płatności i w grach. To wygodne rozwiązanie dla klientów, którzy nie mają karty kredytowej czy debetowej lub nie chcą wprowadzać danych osobowych przy dokonywaniu płatności online.
– Dysponując 19-cyfrowym kodem PIN klient może dokonać płatności online w różnych serwisach internetowych – wyjaśnia Sławomir Borkowski, menadżer ds. rozwoju w Kolporterze. – W sprzedaży dostępne są nominały 20, 50, 100, 200, 500 i 700 zł, przy czym płacąc online nie trzeba wykorzystywać od razu całej kwoty, część można zostawić na później lub wykorzystać w innym serwisie.
Usługa Ukash realizowana jest we wszystkich salonikach prasowych Kolportera i salonach Top-Press, czyli w blisko tysiącu punktów na terenie całej Polski.
Przypomnijmy, że w minionym roku Kolporter wprowadził we wszystkich swoich salonikach prasowych i salonach Top-Press sprzedaż kodów do konsol Xbox, Sony PlayStation, gier internetowych oraz gier na telefony z systemem operacyjnym android. Oprócz tego klienci saloników mogą m.in. opłacać rachunki domowe za prąd, wodę i gaz, abonamenty telefoniczne i radiowo-telewizyjne oraz spłacać raty kredytu.

Kolporter jest największym dystrybutorem prasy w Polsce. Oferuje kompleksową obsługę punktów handlowych i sieci sprzedaży oraz świadczy usługi logistyczne i reklamowe. Spółka zbudowała największą w Polsce, zlokalizowaną w sklepach detalicznych, sieć terminali do sprzedaży doładowań prepaid. Terminale realizują również płatności i usługi elektroniczne. Kolporter jest właścicielem saloników prasowych i salonów Top-Press, a także sieci franczyzowej Traf Press.

Biuro Prasowe KolporteraRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kolporter Biuro Prasowe

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »