Technologie » Telekomunikacja

Ukryte kable i ekrany podczas prezentacji

Przyłącza stołowe zapobiegną plątaninie kabli podczas prezentacji, a ekrany elektryczne poprawią jej jakość. Elementy wyposażenia sal konferencyjnych firm ProConnect i Comm-Tec wprowadził do oferty Veracomp SA, specjalizowany dystrybutor rozwiązań IT.

Listwy i przyłącza stołowe firmy ProConnect pozwolą na estetyczne zagospodarowanie plątaniny kabli od komputerów, notebooków i innych urządzeń elektrycznych podczas prezentacji. Mają formę zamykanego panelu, który otwiera się automatycznie po dotknięciu jego powierzchni. Wyposażone w to rozwiązanie biurka, fotele czy ściany sal konferencyjnych zaoferują korzystającym z elektroniki uczestnikom spotkania, złącza sygnału wielu rodzajów wraz z przyciskami do kontroli multimediów. Do panelu można podpiąć takie wejścia i wyjścia, jak VGA, DVI, Stereo Audio mini Jack, XLR, RJ-45 (do sieci IP / telefonu), wtyczki zasilania (standard Europejski, AC Schuko).

Z kolei ekrany elektryczne Comm-Tec do dyskretnego montażu na ścianie lub suficie, poprawią jakość prezentacji. Pomoże w tym ich biała aluminiowa powierzchnia projekcyjna, cicho pracujący silnik wysuwający ekran i odpowiedzialny za bezprzewodowe sterowanie urządzeniem, port na podczerwień standardu IrDA. W ofercie Veracomp znajdują się dwa modele tego producenta, ElectricMaster II oraz ElectricMaster Deluxe w formatach 4:3 i 16:9. Wymiary ekranów rozpoczynają się od 114x203 cm w przypadku obu modeli, a kończą na 229x305 cm ekranu drugiego typu (wysokość x szerokość) i są objęte 5-letnią gwarancją.

"W pełni funkcjonalnej, wygodnej dla gości sali konferencyjnej, wszystkie elementy wchodzące w skład instalacji powinny być niewidoczne. W dyskretnym ukryciu projektora pomagają systemy montażowe, zamiast tradycyjnego ekranu stosuje się jego elektryczną wersję, a kable i złącza uczestników chowane są w przyłączach stołowych. Całą zaś elektroniką można sterować z poziomu jednego panelu dzięki systemom centralnego sterowania." - opisuje cechy profesjonalnego pomieszczenia do prezentacji Michał Rędziak, kierownik ds. systemów audiowizualnych w Veracomp SA.

Współpraca z firmami ProConnect i Comm-Tec pozwoli Veracomp uzupełnić ofertę rozwiązań audiowizualnych. Firmy specjalizujące się w instalacji systemów do prezentacji otrzymają od dystrybutora, oprócz szerokiej oferty produktowej, wsparcie techniczne, marketingowe i edukacyjne oraz usługi projektowania i programowania systemów. Integratorzy będą mogli wyposażyć każde pomieszczenie czy budynek w wizualizery 3D, projektory, tablice interaktywne, systemy nagłośnienia, zaawansowanej kontroli i integracji multimediów, przesyłu i zarządzania sygnałem audio i wideo.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Veracomp SA
http://www.veracomp.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »