Gospodarka » Narzędzia

Uniwersalne wiertarki udarowe

Uniwersalne wiertarki udarowe
Zobacz więcej zdjęć »
Jednobiegowe wiertarki udarowe Black & Decker wyróżniają się bardzo dobrą relacją parametrów do ceny.

Większość prac remontowych wymaga zastosowania odpowiednich elektronarzędzi. Aby wiercenie, wkręcanie i wykręcanie nie sprawiało problemów, firma Black & Decker poleca wiertarkę udarową 710 W (KR714CRESK), która charakteryzuje się wysoką mocą, ergonomią oraz bardzo dobrym wyważeniem.

Nowa generacja sieciowych wiertarek Black & Decker znajduje zastosowanie w pracach w drewnie, metalu, tworzywach oraz w murze. Została wyposażona w system odwracalnych szczotek. Takie rozwiązanie gwarantuje użytkownikowi wykorzystanie pełnej mocy (710 W) i momentu obrotowego (4,5 Nm) urządzenia, podczas wiercenia zarówno w prawo, jak i w lewo. Opcja tzw. lewych obrotów pozwala na łatwe wykręcanie wkrętów bądź wyprowadzenie zaklinowanego wiertła. Dodatkowo, zastosowanie w urządzeniu ulepszonego mechanizmu udarowego (47000 udarów/min) zwiększyło o 13% prędkość wiercenia w murze.

Wygodę użytkowania wiertarki udarowej Black & Decker podnosi manualna blokada wrzeciona, która zapewnia pewne osadzenie akcesoriów w uchwycie i bezproblemową wymianę końcówek. Komfort pracy urządzeniem zwiększa również dodatkowa rękojeść oraz czuły 2-palcowy spust, umożliwiający łagodne rozpoczęcie wiercenia i pełną kontrolę prędkości (0-2800 obr/min) w jego trakcie. Co więcej, ogumowana, ergonomiczna rękojeść ogranicza szkodliwe wibracje przenoszone na użytkownika, powstające w trakcie wiercenia. Na precyzję pracy wiertarką wpływa ogranicznik głębokości, dzięki któremu użytkownik może ustawić określoną głębokości wiercenia. Elektronarzędzie Black & Decker doskonale nadaje się do wiercenia w drewnie (maks. średnica wiercenia - 25 mm), stali i murze (maks. średnica wiercenia - 13 mm).

Cena: ok. 290 zł

Wszystkie produkty firmy Black&Decker dostępne są w renomowanych sklepach narzędziowych i marketach budowlanych na terenie całego kraju.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »