Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Urodziny Centrum Handlowego Auchan Sosnowiec z ulubionymi bohaterami

Centrum Handlowe Auchan Sosnowiec obchodzi 25. urodziny! To doskonała okazja do wspólnego świętowania. W sobotę 22 czerwca na dzieci, które odwiedzą centrum wraz z rodzicami czeka radosna zabawa w świecie Barbie, bajki „Tomek i przyjaciele” oraz samochodów Hot Wheels.

Z okazji 25. urodzin Centrum Handlowe Auchan Sosnowiec przygotowało dla dzieci moc atrakcji w towarzystwie ulubionych postaci z bajek i zabawek. Podczas spotkania będzie można bawić się w kilku strefach tematycznych, zaaranżowanych w pasażu centrum handlowego.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Dla miłośników samochodowych wyścigów i bakowych pociągów

Na małych miłośników samochodzików Hot Wheels czekają wyjątkowe emocje. Doskonałą zabawę zapewni stanowisko do konstruowania torów wyścigowych, pełnych różnego rodzaju zakrętów, pętli czy skoków. W tej scenerii dzieci będą mogły wypróbować najlepsze auta i cieszyć się ze wspólnej zabawy.

Coś dla siebie znajdą również mali wielbiciele bajki „Tomek i przyjaciele”. Podczas spotkania dzieci wyruszą
w podróż z bohaterami, bawiąc się zestawami torów, lokomotyw i wagoników.

Zabawa w świecie mody razem z lalką Barbie

W programie sobotniego spotkania znajdą się propozycje stworzone specjalnie dla miłośniczek mody i świata lalki Barbie! W kolorowej strefie Barbie będzie można zaprojektować i wykonać fantazyjne ubranka dla lalek
i przez chwilę poczuć się jak profesjonalny projektant czy projektantka mody. Będzie można również nagrać filmik z choreografią do muzyki Barbie EXTRA. Przed występem animatorki odpowiednio ucharakteryzują małe artystki. Dodatkowo każde dziecko będzie mogło pobawić się zabawkami z kolekcji Barbie, wśród których będą domki, samochody, samoloty czy kampery.

Wiele radości dostarczy również kolorowa strefa balonowych szaleństw, gdzie będzie można wykonać zwierzątka i bajeczne stworki z balonów. Chętni będą mogli również wykonać bezpieczny i zmywalny tatuaż z motywami Barbie czy Hot Wheels.

Bajkowe urodziny Centrum Handlowego Auchan Sosnowiec odbędą się 22 czerwca w Centrum Handlowym Auchan Sosnowiec przy ulicy Zuzanny 20 w Sosnowcu. W bezpłatne zabawie można wziąć udział od godziny 10.00 do godziny 17.00.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »