Technologie » Internet

Usługi dodane FreecoNet na stronach partnerskich

Usługi dodane FreecoNet na stronach partnerskich
Zobacz więcej zdjęć »
Jednym ze sposobów zwiększenia możliwości dotarcia do klientów w internecie są strony partnerskie, które promują i sprzedają konkretne usługi. Działania w tym kierunku wykorzystuje FreecoNet, udostępniając ze swej szerokiej oferty konkretne usługi na potrzeby nowo powstałych stron partnerskich.

Skupiają one rozwiązania telekomunikacyjne do obsługi wirtualnego biura (www.voffice.pl), przeprowadzania kampanii telefonicznych lub faksowych (www.masowo.pl), usprawnienia i automatyzacji obsługi klienta (www.ivrsolutions.pl) oraz usługę wirtualnego faksu (www.wirtualnyfaks.pl).

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Strony partnerskie porządkują poszczególne usługi FreecoNet według konkretnych potrzeb użytkowników. Z myślą o małych i średnich firmach, zwłaszcza z sektora SOHO (Small Office Home Office), powstała witryna Voffice.pl, której twórcą jest firma Moderno. Za pośrednictwem tejże witryny, można w największych polskich miastach wynająć atrakcyjny adres w centrum i skorzystać z kompleksowej obsługi korespondencji pocztowej, e-mail, faksu i połączeń telefonicznych. Są to rozwiązania przydatne zwłaszcza dla mikroprzedsiębiorstw lub osób rozpoczynających dopiero działalność biznesową, gdyż pozwalają stworzyć wirtualne biuro, umożliwiające profesjonalną obsługę kontrahentów. Dzięki dostępowi do najnowocześniejszych technologii mikroprzedsiębiorstwa mogą zapewnić poziom komunikacji z klientami na równi z profesjonalną i dużą firmą.
 
Usprawnienie systemu telefonicznej obsługi klienta oraz redukcję kosztów - dzięki usługom IVR i Call Center od FreecoNet - oferuje natomiast witryna IVRsolutions.pl, również należąca do firmy Moderno. Pierwsza z proponowanych usług, za niewielki abonament, pozwala stworzyć profesjonalny system powitań i przekierowań połączeń. Druga porządkuje obsługę połączeń przez grupę konsultantów. Obydwie usługi są oferowane w modelu ASP, co oznacza, że firma nie musi ponosić żadnych kosztów inwestycyjnych. Ciekawym rozwiązaniem oferowanym za pośrednictwem IVRsolutions.pl jest także możliwość zorganizowania kampanii telemarketingowej lub telefonicznego badania marketingowego (CATI - Computer Assisted Telephone Interview) przy zminimalizowaniu lub całkowitym wyeliminowaniu roli konsultanta telefonicznego.
 
Dla firm, które chciałyby przeprowadzić profesjonalną kampanię marketingową lub informacyjną na dużą skalę, z pomocą przychodzi strona Masowo.pl, należąca do firmy WiConn IT Group. Za jej pośrednictwem można skorzystać m.in. z usług masowej wysyłki faksów i masowego dzwonienia, oferowanych we współpracy z FreecoNet. Dodatkowo, istnieje możliwość personalizacji nadawanych komunikatów, co znacznie podnosi skuteczność kampanii. Natomiast codzienną komunikację z kontrahentami ułatwi usługa Wirtualnego Faksu, oferowana przez FreecoNet również za pośrednictwem specjalnej strony WirtualnyFaks.pl. Pozwala ona na korzystanie z pełnej funkcjonalności faksu bez konieczności posiadania tradycyjnej maszyny faksowej.
 
„Od początku wspieramy wszelkie inicjatywy, które w sposób innowacyjny wykorzystują rozwiązania telekomunikacyjne FreecoNet. Jesteśmy otwarci na różnego rodzaju współpracę i chętnie pomagamy w realizacji ambitnych pomysłów przedsiębiorczych ludzi” - deklaruje Jan Wyrwiński, Prezes Zarządu FreecoNet SA.

Więcej informacji o stronach partnerskich FreecoNet: http://www.freeconet.pl/pl/o-firmie/strony-partnerskie.

Dodatkowe informacje o FreecoNet SA
FreecoNet SA to platforma telekomunikacyjna dla użytkowników indywidualnych i małych firm, która integruje rozwiązania wielu operatorów i dostępne na rynku technologie telekomunikacyjne (VoIP, PSTN, GSM). FreecoNet umożliwia darmowe rozmowy telefoniczne pomiędzy abonentami różnych operatorów, jeśli tylko zarejestrowali oni swoje numery telefonów na platformie. Najniższe stawki przy połączeniach na numery niezarejestrowane gwarantuje TelArena – innowacyjny moduł FreecoNet, gdzie kilku niezależnych operatorów rywalizuje ceną o obsługę każdego połączenia i zawsze wygrywa ten, który zapewnia najniższą stawkę w danym kierunku. FreecoNet to również inne, zaawansowane rozwiązania: zestaw usług dodanych dla biznesu (m.in. Wirtualny Fax, Rejestrator rozmów, IVR, Call Center) oraz FreecoNet Mobile dla telefonów komórkowych. Platformę obsługuje się przez intuicyjny panel www. Więcej informacji o FreecoNet: www.freeconet.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PRS

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »