Dom » Wnętrza

Uszyj to z JUKI – ruszają bezpłatne warsztaty szycia.

jest Twoją pasją? Maszyna do szycia to Twój najlepszy przyjaciel? A może dopiero zaczynasz i chciałabyś nauczyć się czegoś nowego? Jeżeli na któreś z pytań Twoja odpowiedź brzmi „tak” – producent maszyn do szycia marki JUKI przygotował coś specjalnie dla Ciebie. Już w październiku firma rozpoczyna c

JUKI, japoński producent domowych maszyn szyjących, zaprasza na bezpłatne warsztaty szycia. Pierwsze spotkanie odbędzie się w niedzielę, 6 października 2013 r. w Warszawie. Następne w organizowane będą w każdą kolejną niedzielę października 2013 r.
„Coraz więcej osób chce spróbować swoich sił w szyciu. Idea tworzenia własnych unikatowych ubrań, elementów wystroju wnętrz, zabawek, personalizowanych gadżetów jest coraz bardziej popularna. Samodzielne szycie to przyjemność i satysfakcja z wykonanych własnoręcznie prezentów, czy niepowtarzanych kreacji" - mówi Ikuko Leska z firmy JUKI Central Europe. „Z myślą o początkujących miłośnikach krawiectwa, a także o tych, którzy potrafią szyć, ale chętnie nauczą się czegoś nowego, przygotowaliśmy bezpłatne warsztaty «Uszyj to z JUKI»".
„Uszyj to z JUKI" to zaplanowany na jesień cykl niedzielnych spotkań w kawiarniach Green Caffeè Nero w Warszawie. Podczas warsztatów uczestnicy będą mieli okazję poznać możliwości maszyn do szycia marki JUKI, osobiście wypróbować najnowsze rozwiązania technologiczne i sposób obsługi urządzenia, a przy okazji uszyć własny designerski gadżet - personalizowaną kosmetyczkę. Każdy z uczestników będzie miał do dyspozycji maszynę do szycia, materiał oraz akcesoria.
Japońska firma JUKI jest światowym liderem w produkcji przemysłowych maszyn do szycia. Od 2011 roku na polskim rynku dostępne są także maszyny JUKI do użytku domowego. We wrześniu firma uruchomiła fanpage na Facebook'u, gdzie prezentować będzie nowe techniki, wskazówki i ciekawostki dotyczące szycia, a także bieżące informacje o organizowanych wydarzeniach. Więcej o warsztatach na Facebook.com/JukiSewIt.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »