Firma » Biznes

Użytkowy Volkswagen w niskich ratach

Ubiegły rok na polskim rynku był dla marki Volkswagen Samochody Użytkowe rekordowy. Zarejestrowano ponad 8,5 tys. nowych aut marki, co przełożyło się na niemal 30% wzrostu poziomu sprzedaży rok do roku.

Swój udział w tak dobrych wynikach ma wprowadzona wiosną 2016 r. oferta nowoczesnego leasingu Profit Lease, w której klient finansuje pojazd bez konieczności jego zakupu.

Wśród rekordzistów marki Volkswa¬gen Samochody Użytkowe w minio¬nym roku na pierwszym miejscu był model Caddy, który wybrało w tym okresie ponad 3,5 tys. klientów. Największą dynamikę sprzedaży w porównaniu z ubiegłym rokiem zanotował z kolei Volkswagen T6, ze wzrostem na poziomie 60%. Model T6 jest w swojej klasie liderem polskiego rynku, pozostawiając kon¬kurentów daleko w tyle.

Bez względu na to, którego z użytko¬wych Volkswagenów wybierze klient, każdy model można sfinansować le¬asingiem Profit Lease. Ten produkt, oferowany przez Volkswagen Fi-nancial Services charakteryzuje się wyjątkowo niskimi miesięcznymi ratami.

W leasingu Profit Lease Volkswagena T6 Transporter Furgon można mieć już od 917 zł netto miesięcznie, przy umowie na 48 miesięcy, z limitem do 20 tys. km rocznie i z zerową opłatą wstępną. W modelu Caddy Trendline w wersji osobowej, przy identycznych parametrach leasingu miesięczna rata wyniesie zaledwie 738 zł netto. Kwota miesięcznej raty netto to w obu przypadkach dokładnie 1% ceny samochodu brutto.

Skąd tak niskie raty?

Dlaczego raty Profit Lease są tak ni¬skie? Ponieważ nie trzeba spłacać całej ceny pojazdu, a tylko jej część, która odpowiada spodziewanej utracie wartości samochodu w czasie umowy. Swoje środki można więc przeznaczyć na rozwój własnego biznesu, w tym bieżącą działalność czy inwestycje. Nie trzeba też wnosić żadnej opłaty wstępnej (dokładnie jak w powyższych przykładach) lub może być ona mini¬malna (10%), aby wyjechać z salonu nowym użytkowym Volkswagenem. Na zakończenie umowy leasingowej nie ma potrzeby wykupywania pojaz¬du. Można go zwrócić i wybrać nowy, dostosowany do zmieniających się po¬trzeb transportowych firmy.

Dobre zakończenie umowy

Zwracając swój użytkowy pojazd po okresie umowy nie trzeba zastana¬wiać się nad szukaniem nabywcy i od¬sprzedażą auta na rynku wtórnym. Nie są również istotne wahania cen uży¬wanych pojazdów czy czas poświęco¬ny na poszukiwanie nabywcy. Można więc wygodnie przesiąść się do nowe¬go użytkowego Volkswagena, a całą uwagę skierować na rozwój swojej działalności biznesowej.

Dodatkowe korzyści

W ofercie Profit Lease klient może sięgnąć po dodatkowe korzyści. W pierwszym roku użytkowania po¬jazdu promocyjny pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych: OC, AC, NNW i As-sistance wynosi jedynie 0,1% wartości samochodu w przypadku Volkswagena Craftera i 1,9% dla pozostałych modeli.

Kompleksowa oferta łączy doskonałe pojazdy marki Volkswagen Samocho¬dy Użytkowe z korzystnym finanso¬waniem i ubezpieczeniem w bardzo konkurencyjnej cenie.
Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

MultiComm

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »