Technologie » Komputery

Veracomp z I.R.I.S. tworzy cyfrowy obieg dokumentów

Veracomp SA - specjalizowany dystrybutor rozwiązań teleinformatycznych - poszerzył ofertę cyfrowego obiegu dokumentów o rozwiązania firmy I.R.I.S. - jednego ze światowych liderów w dziedzinie inteligentnego przetwarzania oraz arządzania dokumentami.

Na mocy umowy dystrybucyjnej, Veracomp zyskał wyłączność na oferowanie w Polsce oprogramowania OCR oraz mobilnych skanerów. Do oferty dystrybutora trafią również rozwiązania profesjonalne do zarządzania dokumentami. Veracomp, jako dystrybutor z wartością dodaną (VAD - Value Added Distributor), jest odpowiedzialny nie tylko za budowę kanału sprzedaży, ale także za doradztwo techniczne i edukację firm zainteresowanych sprzedażą rozwiązań cyfrowego obiegu dokumentów.

Na mocy umowy, Veracomp będzie sukcesywnie poszerzał portfolio o produkty I.R.I.S. do inteligentnego i cyfrowego przetwarzania dokumentów oraz ich konwersji do postaci elektronicznej we wszystkich formatach. Umożliwi to oprogramowanie OCR (Readiris), także dla komputerów typu MAC. Ponadto mobilne narzędzia do skanowania dokumentów i indeksowania. W tej kategorii Veracomp zaoferuje skanery mobilne (IRIScan), piórkowe (IRISPen) oraz wizytówkowe (IRISCard).

„Mobilne biuro to przyszłość rynku cyfrowego obiegu dokumentów. Popularność notebooków, mobilnych peryferii i bezprzewodowego dostępu do internetu sprawia, że możemy efektywnie pracować w każdym miejscu. Aby w pełni cieszyć się z mobilności musimy jednak mieć narzędzia do pełnego zastąpienia naszych stosów papierowych dokumentów na ich cyfrowe wersje. Właśnie takie możliwości dają skanery mobilne, piórkowe i do wizytówek wraz z oprogramowaniem OCR firmy I.R.I.S.”, - powiedział Łukasz Kuśnierz, menadżer ds. cyfrowego obiegu dokumentów w Veracomp SA.

Dla firm zainteresowanych budowaniem kompetencji w zakresie rozwiązań profesjonalnych, Veracomp przewidział aplikacje firmy I.R.I.S. do zarządzania dokumentami, procesami biznesowymi i treścią. Ponadto rozwiązania wspierające przepływy pracy (cyfrowy workflow), archiwizację oraz oprogramowanie do zarządzania procesem skanowania. Taką aplikacją jest np. IRISPowerscan do zarządzania dużą ilością skanowanych dokumentów.

I.R.I.S. jest jednym ze światowych liderów w technologiach cyfrowego obiegu dokumentów. I.R.I.S. rozwija technologie i produkty do inteligentnego rozpoznawania dokumentów (IDR), zarządzania elektronicznymi dokumentami (EDM) i oprogramowania do cyfrowego przetwarzania danych (OCR). Misją firmy I.R.I.S. jest zwiększać produktywność i wiedzę klientów dzięki lepszemu zarządzaniu ich dokumentami, danymi i informacją. W 2007 r. dochody I.R.I.S. Group wyniosły 95.062.297€. I.R.I.S. zatrudnia ponad 500 pracowników w Louvain’la’Neuve i Brukseli (Belgia), Orly (Francja), Windhof (Luxemburg), Amsterdam i Maastricht (Holandia), Aachen (Neimcy), Delray Beach (USA) i Hong-Kongu (Chiny). Więcej informacji o firmie I.R.I.S. jest dostępne na stronie www.irislink.com.

Na rozwiązania do cyfrowego obiegu dokumentów w Veracomp składają się m.in. profesjonalne skanery dokumentowe i graficzne (Avision i Microtek), wydajne skanery biurowe (Kodak) oraz skanery dla użytkowników domowych (Mustek). Zastosowanie tych narzędzi wraz z oprogramowaniem i skanerami firmy I.R.I.S. umożliwi pełne zastąpienie papierowego obiegu dokumentów jego elektroniczną wersją i zaawansowane zarządzanie tym procesem.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Veracomp SA
http://www.veracomp.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »