Firma » Praca

ViDiS S.A. ma nowego dyrektora marketingu

ViDiS S.A. ma nowego dyrektora marketingu
Zobacz więcej zdjęć »
Robert Pusz objął stanowisko Dyrektora ds. Marketingu i Członka Zarządu w firmie dystrybucyjnej ViDiS SA.

Od 2001 roku był związany z ACCO POLSKA Sp. z o.o. stanowiącą część koncernu ACCO Brands Corporation (1903) z siedzibą w Chicago – jednego z największych producentów urządzeń biurowych, wyposażenia konferencyjnego, galanterii biurowej i produktów komputerowych na świecie. Robert Pusz zajmował kolejno stanowiska: Regional Sales Representative, Product Manager, Marketing Manager, Key Account Manager, zaś od 2006 r. Sales Manager Poland. Wcześniej pracował w ogólnopolskiej sieci biuroserwisowej Partner 21 i amerykańskiej firmie rekrutacyjnej Korn/Ferry International.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Robert Pusz już wkrótce będzie obchodził 40 urodziny, jest absolwentem Politechniki Rzeszowskiej. Zawodowo pasjonuje się tematem zarządzania strategicznego oraz kierowania zmianą.

ViDiS SA,  (www.vidis.pl) jest wyspecjalizowanym dystrybutorem sprzętu prezentacyjnego. Reprezentujący w Polsce następujące, światowe marki : SANYO (projektory, monitory), Casio (projektory Laser&Led Hybrid), QOMO (tablice interaktywne, tablety bezprzewodowe, wizualizery, systemy do testów), AVTek (ekrany projekcyjne, uchwyty do projektorów, piloty i akcesoria prezentacyjne), VIVITEK (projektory), LUMENS (wizualizery), SMART MEDIA SOLUTIONS (wysokiej jakości uchwyty i statywy do sprzę-tu prezentacyjnego, pogodoodporne obudowy do monitorów), EVOKO (system rezerwacji sal konferencyjnych), DISPIO (ściany LCD), VISION (systemy instalacyjne Techconnect), PLUS Vision (elektroniczne tablice kopiujące), JUST LAMPS (lampy do projektorów wszystkich marek), AVerComm (systemy do wideokonferencji).

Firma jest właścicielem portali www.multimediawszkole i www.multimediawprzedszkolu.pl .

ViDiS prowadzi także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny produktów Vivitek oraz Qomo.

W latach 2006-2008 firma uzyskała 400% wzrost przychodów, a w 2009 roku zajęła 7 miejsce w regionie dolnośląskim i 67 w skali kraju, za co została uhonorowana w grudniu 2009 roku tytułem „Gazela Biznesu 2009” przyznawanym przez dziennik Puls Biznesu. W latach 2007 – 2009 firma osiągnęła wzrost przychodów rzędu 196%, zajmując w 2009r. 47 miejsce w województwie dolnośląskim i 462 w skali kraju i ponownie otrzymała tytuł „Gazela Biznesu 2010”.

Dnia 11.10.2010 ViDiS SA zadebiutował na rynku NewConnect. 

ViDiS SA, ul. Ojca Beyzyma 7, 53-204 Wrocław   
tel. (071) 33 880 00, fax (071) 33 880 01    
e-mail:
biuro@vidis.pl

Obsługa Prasowa i PR firmy ViDiS:

Małgorzata Błachnio, mobile: (+48) 509 047 721, e-mail: malgorzata.blachnio@indalo.pl   Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

VIDIS

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »