Technologie » Komputery

ViDiS stawia na Digital Signage!

ViDiS stawia na Digital Signage!
Zobacz więcej zdjęć »
ViDiS SA – wyspecjalizowany dystrybutor AV oraz wyłączny certyfikowany dystrybutor SpinetiX w Polsce nawiązał współpracę z firmą MMD rozszerzając tym samym swoją ofertę o monitory marki Philips.

MMD jest licencjonowanym producentem monitorów Philips. W ofercie ViDiS znajdą się monitory LCD dedykowane do Digital Signage (z podświetleniem CCFL oraz LED) o przekątnych od 32" do 65".

W bogatej ofercie monitorów Philips znajdują się m.in. monitory z nowoczesną, autostereoskopową technologią 3D (pozwalającą na oglądanie materiału 3D bez dodatkowych okularów), monitory dedykowane do ścian video (z niezwykle cienką ramką) oraz monitory dotykowe (w tym „kioski", totemy i stoły). Całość oferty uzupełnią monitory budżetowej serii „E-Line" oraz modele o wysokiej jasności i cienkiej ramce (seria „V-Line").

Bliższe informacje: www.vidis.pl

Wszystkie monitory marki Philips mogą pracować w trybie ciągłym 24h/7 oraz zastosowano w nich nowoczesne rozwiązania, takie jak slot OPS, Smart Insert (miejsce dedykowane pod odtwarzacz multimediów), SmartPower (tryby oszczędzania matrycy i poboru prądu) czy Pixel Shift (chroniący matrycę przed wypaleniem pikseli").

Wszystkie monitory Philips wyprodukowano z niezwykłą dbałością o środowisko co potwierdzają m.in. certyfikaty Energy Star oraz RoHS. Monitory są również całkowicie bezołowiowe.

„Podjęliśmy decyzję o inwestycji w rynek Digital Signage, ponieważ oceniamy go jako bardzo perspektywiczny - mówi Tomasz Kliczkowski wiceprezes zarządu ViDiS - Wyróżniające się znakomitą jakością i trwałością monitory Philips w połączeniu z rozwiązaniami SpinetiX pozwalają nam stworzyć unikalną ofertę, której nie da się porównać z innymi, zarówno pod kątem jakości jak i ceny"

ViDiS SA (www.vidis.pl) jest wyspecjalizowanym dystrybutorem sprzętu prezentacyjnego, reprezentującym w Polsce następujące światowe marki: AVer (wizualizery oraz systemy do wideokonferencji), Avtek (ekrany projekcyjne, uchwyty do projektorów, piloty i akcesoria prezentacyjne), Casio (projektory Laser&Led Hybrid), CTouch (interaktywne tablice dotykowe LCD), DISPIO (ściany LCD), EVOKO (system rezerwacji sal konferencyjnych), GBC (oprawa i laminacja dokumentów), JUST LAMPS (lampy do projektorów wszystkich marek), LUMENS (wizualizery), NOBO (komunikacja wizualna: ekrany, tablice, wskaźniki), PANASONIC (projektory, monitory), PLUS Vision (elektroniczne tablice kopiujące), QOMO (tablice interaktywne, tablety bezprzewodowe, wizualizery, systemy do testów), REXEL (niszczarki, gilotyny, dziurkacze, zszywacze), SANYO (projektory, monitory), SMART MEDIA SOLUTIONS (wysokiej jakości uchwyty i statywy do sprzętu prezentacyjnego, pogodoodporne obudowy do monitorów), SpinetiX (Digital Signage), (VISION (systemy instalacyjne Techconnect), VIVITEK (projektory).

Firma jest właścicielem portali www.multimediawszkole i www.multimediawprzedszkolu.pl.

ViDiS prowadzi także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny produktów Vivitek oraz Qomo.

W latach 2006-2008 firma uzyskała 400% wzrost przychodów, a w 2009 roku zajęła 7 miejsce w regionie dolnośląskim i 67 w skali kraju, za co została uhonorowana w grudniu 2009 roku tytułem „Gazela Biznesu 2009" przyznawanym przez dziennik Puls Biznesu. W latach 2007 - 2009 firma osiągnęła wzrost przychodów rzędu 196%, zajmując w 2009r. 47 miejsce w województwie dolnośląskim i 462 w skali kraju i ponownie otrzymała tytuł „Gazela Biznesu 2010".

ViDiS SA jest również laureatem następujących nagród i wyróżnień:

- Gepard Biznesu 2011 - nadana przez Magazyn Przedsiębiorców „Europejska Firma" i Klub Gepardów

- Skrzydła Biznesu 2011 (woj. dolnośląskie) - nadany przez Dziennik Gazeta Prawna

- Gazela Biznesu 2011 - nadany przez Dziennik Puls Biznesu

Dnia 11.10.2010 ViDiS SA zadebiutował na rynku NewConnect.

Obsługa Prasowa i PR:

INDALO Public Relations, ul. Grochowska 341/281A, 03-822 Warszawa

Małgorzata Błachnio, mobile: (+48) 509 047 721, e-mail: malgorzata.blachnio@indalo.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

VIDIS

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 11 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »