Technologie » Komputery

CASIO rozszerza gwarancję na projektory dla edukacji na 5 lat!

CASIO rozszerza gwarancję na projektory dla edukacji na 5 lat!
Zobacz więcej zdjęć »
Już dziś projektory - CASIO GREEN SLIM – są objęte najdłuższą na rynku gwarancją – 5 lat / 10 000h – dotyczy to sektora edukacyjnego. To zdecydowanie najdłuższa gwarancja na rynku. Będą nią objęte projektory kupione po 15 lutego 2011 roku.

Aby skorzystać z gwarancji wystarczy zarejestrować produktna www.bezlampowe.pl.  Tak długa gwarancja nie jest jedynym atutem tych urządzeń.  Producent projektorów Casio wyeliminował tradycyjne rtęciowe lampy projekcyjne zastępując je technologią Laser&LED – wykorzystującą diody elektroluminescencyjne (LED) wsparte laserem.

Projektory tej linii nie tylko mają znakomitą jasność (2500 ANSI lm, 3000 ANSI lm) ale mogą pracować do 20.000h bez konieczności wymiany źródła światła. Dodatkowo nie wymaga ono czasochłonnego studzenia po zakończeniu pracy – projektor można wyłączyć praktycznie natychmiast. Natychmiast też – bo zaledwie po 8 sekundach od włączenia - uzyskujemy pełną gotowość do pracy. Ze względu na to projektory Casio to szansa na znaczne oszczędności nie tylko czasu ale także i pieniędzy.

 Dzięki zastosowaniu rewolucyjnej, hybrydowej technologii Laser&LED, użytkownicy projektorów CASIO GREEN SLIM nie muszą wymieniać lampy co mniej więcej kilka tysięcy godzin pracy jak w klasycznych projektorach – podkreśla Marcin Stefanow, Senior Product Manager ViDiS SA  - Dodatkowe rozszerzenie gwarancji na projektor do 5 lat lub 10.000h oznacza dla sektora edukacyjnego nie tylko znaczne oszczędności w budżecie szkolnym, ale także pewność dotyczącą poprawnej pracy urządzenia przez długi czas. Dzięki doskonałym parametrom technicznym, nowoczesnemu designowi i kompaktowej obudowie projektory te idealnie wpasowują się również w sektor biznesowy.”Oszczędności płynące z zakupu i eksploatacji projektorów CASIO – łatwo policzyć korzystając z praktycznego kalkulatora znajdującego się na stronie www.bezlampowe.pl. 

ViDiS SA,  (www.vidis.pl) jest wyspecjalizowanym dystrybutorem sprzętu prezentacyjnego. Reprezentujący w Polsce następujące, światowe marki : SANYO (projektory, monitory), Casio (projektory Laser&Led Hybrid), AVerMedia (AVerComm - systemy do wideokonferencji), QOMO (tablice interaktywne, tablety bezprzewodowe, wizualizery, systemy do testów), AVTek (ekrany projekcyjne, uchwyty do projektorów, piloty i akcesoria prezentacyjne), VIVITEK (projektory), LUMENS (wizualizery), SMART MEDIA SOLUTIONS (wysokiej jakości uchwyty i statywy do sprzętu prezentacyjnego, pogodoodporne obudowy do monitorów), EVOKO (system rezerwacji sal konferencyjnych), DISPIO (ściany LCD), VISION (systemy instalacyjne Techconnect), PLUS Vision (elektroniczne tablice kopiujące), JUST LAMPS (lampy do projektorów wszystkich marek). 

Firma jest właścicielem portali www.multimediawszkole i www.multimediawprzedszkolu.pl . 

ViDiS prowadzi także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny produktów Vivitek oraz Qomo.  

W latach 2006-2008 firma uzyskała 400% wzrost przychodów, a w 2009 roku zajęła 7 miejsce w regionie dolnośląskim i 67 w skali kraju, za co została uhonorowana w grudniu 2009 roku tytułem „Gazela Biznesu 2009” przyznawanym przez dziennik Puls Biznesu. W latach 2007 – 2009 firma osiągnęła wzrost przychodów rzędu 196%, zajmując w 2009r. 47 miejsce w województwie dolnośląskim i 462 w skali kraju i ponownie otrzymała tytuł „Gazela Biznesu 2010”.  

Dnia 11.10.2010 ViDiS SA zadebiutował na rynku NewConnect.

ViDiS SA, ul. Ojca Beyzyma 7, 53-204 Wrocław   
tel.
(071) 33 880 00, fax (071) 33 880 01    
e-mail:
biuro@vidis.pl

Obsługa Prasowa i PR firmy ViDiS:Małgorzata Błachnio, mobile: (+48) 509 047 721, e-mail: malgorzata.blachnio@indalo.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

VIDIS

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »