Dom » Wnętrza

Villeroy & Boch dla branży wnętrzarsko-budowlanej: kolekcja ceramiki łazienkowej Architectura

Villeroy & Boch dla branży wnętrzarsko-budowlanej: kolekcja ceramiki łazienkowej Architectura
Zobacz więcej zdjęć »
Koło, elipsa i prostokąt. To trzy figury, na których opiera się nowa linia ceramiki sanitarnej – Architectura firmy Villeroy & Boch. A w niej piętnaście różnych produktów, które doskonale sprawdzą się w łazienkach w dużych obiektach komercyjnych.

Umywalki Architectura: bogata oferta i wygoda instalacji

Okrągłe, owalne i prostokątne. Do montażu na blacie, pod blatem i do stawiania na nim. Wszystkie z całkowicie szkliwioną powierzchnią – nieocenionym sprzymierzeńcem w walce o czystość! W kolekcji Architectura znajduje się 9 modeli umywalek. Łatwość instalacji zapewnia uniwersalny system mocowań – rozmiary otworu pod umywalkę pozostają te same bez względu na materiał, z którego wykonany jest blat. Bo liczy się wygoda! Ceramikę Architectura Villeroy & Boch proponuje łączyć z minimalistyczną armaturą Just. Dzięki swej chromowanej powierzchni – odpornej na zadrapania i łatwej w utrzymaniu czystości – świetnie sprawdzi się ona również w miejscach o podwyższonym rygorze higienicznym: szpitalach, galeriach handlowych czy urzędach.  

Miski ustępowe Architectura: higiena i ekologia

W kolekcji Architectura znajdziemy cztery rodzaje misek ustępowych: podwieszane i stojące, prostokątne i owalne. Wśród nich – innowacyjny model DirectFlush. Wyróżnia go całkowicie szkliwiona powierzchnia oraz brak kołnierza wewnętrznego, które ułatwiają czyszczenie toalety. Strumień wody dokładnie obmywa całe, pozbawione trudno dostępnych zakamarków wnętrze WC, uniemożliwiając rozwój bakterii. Co to oznacza? Po pierwsze, oszczędność detergentów oraz czasu i energii poświęconych sprzątaniu. Po drugie, brak przykrych zapachów. Efekty nie do przecenienia zwłaszcza w publicznych, użytkowanych przez wiele osób toaletach. „Zielonym rozwiązaniem” jest również system Aquareduct®. Ogranicza on zużycie potrzebnej do spłukania wody z tradycyjnych 6 do 3 lub 4,5 litra. Bez różnicy w efektach! Oferta obejmuje także miski ustępowe wykonane z idealnie gładkiego, łatwego w utrzymaniu czystości szkliwa ceramicplus. Deski sedesowe posiadają funkcje cichego opuszczania Soft Closing oraz łatwego montażu Quick Release.

Pisuary Architectura: ekonomia rozwiązań 

Syfony pisuarów w publicznych toaletach należy zmieniać cztery razy w roku. Z modelami Architectura to nie problem! Zostały one bowiem wyposażone w specjalne wkłady ViChange, których montaż nie wymaga odkręcania całego pisuaru od ściany. Wystarczy zdjąć ceramiczną osłonę, wyjąć stary syfon i zamontować nowy. Gotowe! Kolejnym atutem ViChange jest to, że eliminuje on ryzyko zapchania się instalacji. Villeroy & Boch poleca również opcję dodatkową – sterowanie proDetect. To nowoczesny system do automatycznego spłukiwania, uruchamiający się tylko po skorzystaniu z pisuaru. Pomaga zachować wysokie standardy higieniczne, przy okazji oszczędzając wodę. Same plusy!

Architectura w 360° – dla inwestorów i klientów indywidualnych

Kolekcja Architectura to nie tylko szeroki wachlarz produktów, ale również wyjątkowe usługi Villeroy & Boch – 360°, które ułatwiają pracę profesjonalistom. Szczegółowe informacje o produktach i rysunki techniczne dostępne są na stronie internetowej i pod zamieszczonymi na opakowaniach kodami QR. Różnorodność wymiarów i kształtów oferowanych w nowej serii sprawia, że ceramika sanitarna Architectura świetnie pasuje nie tylko do dużych obiektów komercyjnych, ale również do niewielkich, domowych łazienkach.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

konkretpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 2 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »