Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Vitality Fitness zaprasza na “Vi-Fest Summer Festival”

Vitality Fitness zaprasza na “Vi-Fest Summer Festival”
Zobacz więcej zdjęć »
Koncerty wschodzących gwiazd polskiego i brytyjskiego rocka, muzyka klubowa, trening z angielskim mistrzem fitness, pokazy i zawody z udziałem krakowskiego klubu street workout’u, możliwość wygrania nagród o wartości ponad 10 tys. zł – to tylko niektóre atrakcje w ramach „Vi-Fest Summer Festival”.
Impreza odbędzie się 19/09/2015 w krakowskiej Oranżerii Pergamin, przy Błoniach, w godzinach 12-22. Wstęp darmowy!

Wydarzenie zostało zorganizowane z okazji startu w Krakowie sieci klubów Vitality Fitness. Już w październiku otworzy ona swój pierwszy klub, zlokalizowany w centrum biurowo-handlowym Lindego Concept w Bronowicach. Wyróżnia się on ofertą krótkoterminowych pakietów członkowskich z gwarancją osiągnięcia założonych celów, jednak pod warunkiem podjęcia poważnego zobowiązania do ćwiczeń przez członka klubu.

Wedle twórców Vitality Fitness, po 3 miesiącach właściwego odżywiania i ćwiczeń każdy organizm może zostać przyzwyczajony do nowego, bardziej zdrowego stylu życiu. I właśnie promocji aktywności fizycznej i fitness, a także mobilizacji do podjęcia wyzwania zmiany swojego stylu życia wspólnie z Vitality Fitness służy impreza „Vi-Fest Summer Festival”. Do zmierzenia się z tym wyzwaniem będą zachęcać gwiazdy imprezy:

                    Phoenix Calling – będzie to polski debiut tej wschodzącej gwiazdy brytyjskiej sceny rockowej;

                    Killing Silence - zwycięzcy konkursu muzycznego Antyfest 2014;

                    Latające Talerze - znana i lubiana krakowska grupa rockowa;

                    Leon Lour, Dave Sheen - najlepsi DJ’e z Wielkiej Brytanii i Ibizy;

                    Stephenem Lambarstarzz - brytyjski mistrz street workout’u, który zademonstruje swoje umiejętności i poprowadzi trening.

Podczas „Vi-Fest Summer Festival” odbędą się także:

                    występ i zawody z udziałem krakowskiego klubu street workout’u;

                    pokazy i warsztaty street workout’u.

Na imprezie będą również rozdawane próbki profesjonalnych odżywek. Uczestnicy imprezy będą także mieli okazję wygrać nagrody o wartości ponad 10 tys. zł.

Organizatorzy imprezy zapraszają na nią wszystkich zainteresowanych zdrowym stylem życia, w tym rodziny z dziećmi. Mogą oni także wziąć udział w specjalnym konkursie Vitality Fitness, w którym można wygrać 5 rocznych i 5 trzymiesięcznych karnetów do nowo otwieranego klubu, oraz 3 pakiety profesjonalnych odżywek. Wystarczy tylko polubić profil Vitality Fitness na Facebooku, zadeklarować przyjście na wydarzenie „Vi-Fest Summer Festival” klikając na związany z nim przycisk „Wezmę udział”, a następnie w komentarzu do tego wydarzenia dokończyć zdanie „Chcę ćwiczyć, bo….”. Spośród autorów najbardziej kreatywnych i szczerych zdań Vitality Fitness wybierze zwycięzców konkursu.

Szczegóły na temat imprezy, konkursu i oferty firmy są dostępne na stronie: www.vitalityfitness.pl oraz www.facebook.com/vitalitypolska.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PRS

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »