Motoryzacja » Samochody

Volkswagen prezentuje studyjne Milano Taxi

Volkswagen prezentuje studyjne Milano Taxi
Zobacz więcej zdjęć »
Volkswagen zaprezentował Milano Taxi – napędzany silnikiem elektrycznym prototyp seryjnej taksówki. Głównym elementem prezentacji Volkswagena jest napęd elektryczny. W 2013 roku koncern planuje wprowadzić na rynek kilka samochodów elektrycznych.

Nieemitujące substancji szkodliwych studyjne taxi stworzone zostało na podstawie wieloletnich doświadczeń Volkswagena jako producenta taksówek.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Elektryczny samochód koncepcyjny przeznaczony dla publicznego ruchu miejskiego i podmiejskiego posiada przedział bagażowy połączony z wnętrzem i ekrany dotykowe dla kierowcy i pasażerów. Milano Taxi napędzane jest silnikiem elektrycznym o maksymalnej mocy 85 kW, zasilanym energią z wbudowanej w podłogę baterii litowo - jonowej, która pozwala na przejechanie nawet 300 kilometrów.

Obok napędu elektrycznego, stałym elementem strategii zrównoważonego rozwoju Volkswagena jest optymalizacja efektywnych energetycznie, charakteryzujących się niewielką emisją substancji szkodliwych, pojazdów z silnikiem spalinowym. Koncern Volkswagen konsekwentnie dąży do tego, by być najbardziej przyjaznym dla środowiska producentem samochodów na świecie.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

InfoMoto
http://infomoto.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »