Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

W Dzień Dziecka czas na Białkę

W Dzień Dziecka czas na Białkę
Zobacz więcej zdjęć »
1 czerwca to szczególny dzień, w którym dzieci trzeba szczególnie rozpieszczać i pozwolić im na nieco więcej niż zwykle. Warto też zafundować pociechom szczególną niespodziankę. Jeśli akurat ktoś wybiera się na Podhale, powinien znaleźć czas na odwiedzenie Białki Tatrzańskiej.

„Białka dzieciom” to impreza odbywająca się pod znakiem „Czasu na Białkę”, czyli inicjatywy miejscowych przedsiębiorców branży turystycznej, którzy działają wspólnie, aby razem promować Białkę Tatrzańską i jej bogactwa. W ramach projektu górale stworzyli kalendarz imprez, które uatrakcyjniają pobyt w górach i są dedykowane całym rodzinom. Tym razem najwięcej zyskają dzieci!

Przyjemne z pożytecznym

1 czerwca wszystkie wydarzenia w Białce Tatrzańskiej zostaną podporządkowane dziecięcej rozrywce. Szczególną atrakcją będą wodne szaleństwa w Termie Białka – znanym obiekcie geotermalnym. Ten wypoczynkowy kompleks podzielony jest na strefy dla osób poszukujących różnych form wodnego relaksu. Najpopularniejszym obszarem w Termie Białka jest Strefa Głośna – prawdziwy, dziecięcy raj ze zjeżdżalniami i sztucznymi falami, na których można się kołysać do woli. Podczas imprezy „Białka dzieciom” najmłodsi będą mogli odwiedzić kompleks basenów termalnych jedynie za złotówkę.

Dobra zabawa najmłodszych miłośników wodnych szaleństw to nie wszystko - Dzień Dziecka w Termie Białka ma również szczytny cel: do każdego dziecięcego biletu za złotówkę firma dopłaci kolejną złotówkę i przeznaczy całość na rzecz Białczańskiego Domu Pomocy Społecznej Zgromadzenia Sióstr Serafitek, które opiekują się dziećmi niepełnosprawnymi intelektualnie.

Do tej pożytecznej  inicjatywy włączyła się także Kotelnica Białczańska, uznawana za najlepszy ośrodek narciarski w Polsce. 1 czerwca dzieci będą mogły wjechać kolejką linową na górę również za złotówkę, którą Kotelnica zamieni w dwa złote i całość przeznaczy na wsparcie Zgromadzenia. W Dzień Dziecka będzie można także pomóc innym, jeżdżąc na gokartach i monsterrollerze (dla podopiecznych sióstr zakonnych zostanie przeznaczone 5 zł od każdego biletu).

Czas na Białkę

Lokalna inicjatywa 15 partnerów to wyjście naprzeciw turystom, którzy chcą mieć pełną informację na temat Białki Tatrzańskiej i okolic oraz pragną zaplanować wypoczynek dla siebie i całej rodziny. Połączenie ofert obiektów rekreacyjnych, pensjonatów, restauracji daje możliwość korzystania z preferencyjnych warunków cenowych i pokazuje, że Białkę warto odwiedzić nie tylko zimą, gdy sezon narciarski w pełni. Lato w górach to relaks, natura, piesze wędrówki, górskie zmagania rowerowe, termalne kąpiele i wiele innych atrakcji pod szyldem „Czasu na Białkę”. Cała akcja prowadzona jest przy wsparciu władz samorządowych. Dzień Dziecka dodatkowo ma wsparcie Tatrzańskiego Banku Spółdzielczego.

Turysto, jeśli wybierasz się na Podhale, sprawdź stronę www.czasnabialke.pl i odwiedź Białkę Tatrzańską!

 

Białka dzieciom, atrakcje:

Białka dzieciom, atrakcje:

·         Przejazdy kolejką na Kotelnicę Białczańską oraz wstęp do Termy Białka za 1 zł dla dzieci do 13 roku życia. Podwojony przychód zostanie przeznaczony dla Domu Opieki Społecznej Zgromadzenia Sióstr Serafitek w Białce Tatrzańskiej.

·         Pokazy policji i straży pożarnej.

·         Monsterroller  za pół ceny dla dzieci i opiekunów.  10 proc. przychodu zostanie przeznaczone na niepełnosprawne dzieci.

·         Gokarty za pół ceny dla dzieci (10 zł zamiast 20 zł). Dla Sióstr Serafitek i ich podopiecznych zostanie przeznaczone 5 zł od każdego biletu.

·         Malowanie twarzy, konkursy, quiz dla dzieci, maskotki Tom & Jerry, laser show, video party, malowanie na szkle – za darmo dla wszystkich dzieci.

·         Inne atrakcje: dmuchańce, trampolina, samochodziki, suchy basen z kulkami. 

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Terma Białka
http://termabialka.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »