Moda » Obuwie

W garniturze jesieni

W garniturze jesieni
Zobacz więcej zdjęć »
Sezon urlopów dobiegł końca. Wracamy do biur, często ubrani w garnitur i eleganckie obuwie. Dla tych, którzy na co dzień powinni wyglądać elegancko, Geox proponuje obuwie wizytowe z oddychającą podeszwą. Dla odmiany, na weekendową wycieczkę do lasu warto zabrać ze sobą oddychające obuwie sportowe.

W jesienno-zimowej kolekcji Geox dostępnych jest kilka modeli butów wizytowych. Najbardziej interesująco prezentują się klasyczne, sznurowane półbuty z czarnej skóry. Idealnie pasują do garnituru. Wszystkie modele wyposażone są w perforowane podeszwy z unikatową membraną, które zapewniają oddech dla stóp podczas długich godzin spędzanych za biurkiem. Nowością w ofercie butów eleganckich Geox jest oddychający męski but wizytowy w całości wykonany ze skóry, bez dziurek w podeszwie.

Tworząc nowy rodzaj oddychającej podeszwy, Geox wykorzystał naturalne właściwości skóry, która dzięki swojej porowatej strukturze, łatwo pochłania pot wytwarzany przez stopy. Jak dotąd podstawowym problemem w adaptacji skóry do produkcji podeszw był fakt, że pochłania ona również wodę i wilgoć z zewnątrz. Opatentowane rozwiązanie, zaproponowane przez Geox, polega na umieszczeniu wewnątrz skórzanej podeszwy zaawansowanej technologicznie membrany przepuszczającej pot i zatrzymującej wodę. Unikatowa membrana pochłania pot produkowany przez stopy, który następnie jest eksportowany na zewnątrz buta. Ta sama membrana spełnia również funkcję bariery wodoodpornej nie pozwalając wnikać do środka buta wilgoci z zewnątrz.

Biznesmen w cieniu puszczy
Kiedy chcesz się oderwać od uporczywego sygnału dzwoniącego telefonu i natarczywej miejskiej wrzawy, w poszukiwaniu relaksu i ukojenia warto wybrać się na wycieczkę do lasu. Zwłaszcza teraz jesienią, leśne wędrówki mogą być niezwykle ekscytujące. Spod ściółki wyglądają grzyby, leszczyny dźwigają słodki smak orzechów, między drzewami przemykają wiewiórki, a dźwięk rykowisk zaprasza na polowanie. Włóczęga po lesie pozwala odnaleźć harmonię i energię do pracy, jest źródłem relaksu i uspokojenia. Żeby jednak móc czerpać maksimum przyjemności z odkrywania uroków lasu, trzeba zabrać ze sobą wygodne obuwie. Na takie okazje Geox proponuje buty sportowe, wyposażone w oddychające podeszwy.

Informacje o Geox
Firma Geox powstała na początku lat 90-tych w północno-wschodnich Włoszech. Jej założycielem jest Mario Moretti Polegato, który opracował i opatentował perforowaną gumową podeszwę - pozwalającą stopom oddychać i jednocześnie zapobiegającą przedostawaniu się wody do środka buta. Dzięki innowacyjnej technologii, zaledwie w ciągu kilku lat Geox stał się liderem rynku włoskiego i trzecim najważniejszym producentem na świecie w segmencie obuwia codziennego. Produkty Geox sprzedają się w 68 krajach w 724 sklepach firmowych i tysiącach sklepów partnerskich. W Polsce wyłącznym dystrybutorem Geox jest firma Gino Rossi SA. Więcej informacji o Geox jest dostępne pod adresem: http://www.geox.com.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PRS

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »