Dom » Wnętrza

W jaki sposób urozmaicić sobie wystrój mieszkania?

Sposobów jest wiele. Oto kilka z tych, dzięki którym mieszkanie lub pojedynczy pokój zyskają n wyrazie.

Jest Belldeco, są prace własne, wreszcie bardziej złożone sposoby. Wystarczy tylko ruszyć głową, a mieszkanie będzie wyglądało zupełnie inaczej.

Dodatki Belldeco

Najprostszym sposobem na urozmaicenie wnętrza jest wykorzystanie różnego rodzaju dodatków. Jeśli zechcemy nadać mu nieco bardziej romantycznego charakteru, ciekawą opcją będzie Belldeco. Pod tą marką kryją się różnego rodzaju akcesoria, dzięki którym pomieszczenia nabierają indywidualnego charakteru. Jakie?

Na przykład świeczniki i lampiony. Albo dekoracje ścienne czy zegary. I wreszcie najróżniejsze misy, puchary i patery. Produkty sygnowane marką Belldeco nie są wielkie, ale potrafią całkowicie zmienić sposób postrzegania wnętrza.

Obrazy starych i nowych mistrzów

Nie tylko Belldeco nadaje się do dekorowania ścian. Świetnie sprawdzają się również różnego rodzaju obrazy. Oczywiście nie będą to raczej mistrzowie w rodzaju Renoira czy Picassa, ani nawet Andy Warhola, ale zawsze można znaleźć jakieś interesujące dzieło sztuki.

A jeśli nie obraz, to fotografię. Z tym można poradzić sobie samodzielnie. Zrobić niebanalne zdjęcie nawet zwykłego przedmiotu, wywołać w dużym formacie i umieścić w antyramie. A następnie zawiesić na ścianie. I już będzie ciekawiej.

Farba strukturalna

Jeśli ktoś ma więcej czasu, może zdecydować się na użycie farby strukturalnej. To oczywiście wymaga znacznie więcej nakładów pracy niż umieszczenie na półeczce dodatku Belldeco czy zrobienie ciekawego zdjęcia, ale też zmienia wnętrze w sposób radykalny.

Dzięki farbie strukturalnej możemy przyciągnąć wzrok do ściany i zamienić płaską i nudną powierzchnię w cały świat ciekawych wzorów. W efekcie nasz pokój będzie urozmaicony i znacznie ciekawszy niż wcześniej.

Gra światłem

Warto też zastanowić się nad tym, jaką rolę we wnętrzu odgrywa światło. Zwykle traktujemy je tak, jakby go nie było. Zapalamy jedną lampę u góry i uważamy, że nie ma sprawy. Rzecz w tym, że światło może być dla nas wsparciem w intrygującym i ciekawym urządzaniu mieszkania.

Możemy na przykład zamontować na ścianie lampkę kinkietową, która będzie oświetlała któryś z naszych dodatków Belldeco lub jedną z naszych fotografii. Możemy zdecydować się na oświetlenie punktowe, które wydobędzie więcej uroku z naszych ścian. Możemy tak ustawić światło, aby niektórym częściom pokoju nadać aury tajemniczości, a inne pokazać w pełnym blasku.

Meble prowansalskie

A jeśli tego wszystkiego będzie mało, możemy wyrzucić wyposażenie wnętrza, które już mamy i kupić sobie meble prowansalskie. Owszem, będzie kosztowało, ale efekty będą znakomite. Wykorzystując nowe meble nadamy naszemu mieszkaniu zupełnie nowego wyrazu. Będzie romantycznie i wyjątkowo. A, że przy okazji wydamy małą fortunę? Nikt nie powiedział, że dążenie do piękna to tanie hobby.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Hassel Von Hoff

Komentarze (1)

  • avatar
    panroman 2017-04-05 12:38:23

    Mnie się wydaje, że wiele dają szklane elementy. Możemy podpytać u szklarza, może www.abcszklarz.pl jeśli ktoś jest z Wrocławia. Wiele zmieniają w pomieszczeniu np. szklane blaty przy stolikach :)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
Warsztaty online „Technologie medyczne w modelach zintegrowanej opieki zdrowotnej”
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »