Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

W okresie świątecznym wyjedź do hotelu SPA!

W okresie świątecznym wyjedź do hotelu SPA!
Zobacz więcej zdjęć »
Nie masz urlopu, a musisz odpocząć, zadbać o siebie. Potrzebujesz zmiany miejsca, oderwania się od codziennej rutyny i obowiązków. Wolisz postawić na relaks, regenerację organizmu i pogłębianie relacji z bliskimi od spędzania wielu godzin w korkach, świątecznym szale zakupów i kuchni - jedź do SPA!

 W tym roku Święta w kalendarzu ułożyły się w taki sposób, że biorąc kilka dni urlopu można mieć wyjątkowo długie wolne łącząc trzy przerwy świąteczne Boże Narodzenie, Sylwester i Święto Trzech Króli. Większość z nas nie może sobie jednak pozwolić aż na taką absencję, dlatego warto choć jeden z tych okresów zaplanować jako błogi wypoczynek, najlepiej w hotelu SPA. Kilka dni w dobrym SPA, gdzie w pięknym otoczeniu i przyjaznej atmosferze można zadbać o siebie na każdym poziomie, regeneruje organizm niczym długi urlop.  

Mazowiecki kompleks hotelowy Manor House SPA**** - Pałac Odrowążów***** przygotował specjalne oferty na zbliżające się okresy świąteczne. Jako hotel bez dzieci (dla Gości powyżej 12 roku życia) zaprasza wszystkich, którzy pragną odpocząć od miejskiego pośpiechu i zgiełku, w bliskości przyrody zabytkowego parku, odstresować się i zrelaksować w Biowitalnym SPA – najlepszym od wielu lat holistycznym SPA w Polsce, gdzie można zażyć naturalnych terapii wspomagających zdrowie i urodę. Wszystkich, który chcą zakosztować znakomitej tradycyjnej i wegańskiej kuchni, spędzić czas w klimatycznych wnętrzach, oddać się licznym atrakcjom, ale też zwolnić tempo i zachwycić się chwilą... Słowem wszystkich, którzy stawiają na luksus zadbania o siebie.

Magiczne Boże Narodzenie w SPA w hotelu Manor House zaplanowano od 23 do 26 grudnia lub od 24 do 27 grudnia 2019 to. 4-dniowy pobyt, w ramach którego oprócz standardowych atrakcji (Pokojowy Program SPA, Kąpiele w bezchlorowym basenie, Sesje saunowe w Łaźniach Rzymskich, seanse w Chacie Solnej, energetyzująca terapia w Komnacie Biowitalności, która łączy działanie: magneto-, termo-, muzyko-, lito- i jonoterapii) przewidziano zabiegi SPA do wyboru i liczne okazje do regeneracji organizmu. Są to m.in.: odnowa biologiczna przy muzyce i ognisku z kiełbaskami i grzańcem w Witalnej Wiosce® SPA, muzyka na żywo w wykonaniu mistrza akordeonu, Alchemia Zdrowia® – warsztaty nt. profilaktyki zdrowia, urody i długowieczności, muzykoterapia podczas koncertów na misy i gongi tybetańskie czy codziennie ćwiczenia w basenie wzmacniające mięśnie kręgosłupa. Odbędzie się też uroczysta Wieczerza Wigilijna.

Pobyt noworoczny wraz z wieczorem sylwestrowym jest dostępny w 2 terminach: 29.12.2019 - 1.01 lub 30.12 - 2.01.2020 r. Witanie Nowego Roku można połączyć ze świątecznymi atrakcjami i odnową biologiczną obejmującą m.in.: terapię harmonizacji czakr na Kryształowym Łóżku, która wzmacnia przepływ energii i wykorzystuje moc kryształów; zabieg na platformie wibracyjnej przywracającej prawidłowy rytm organizmu dzięki harmonijnym wibracjom; analizę kwantową – bezinwazyjna metoda kompleksowej i szybkiej oceny stanu organizmu za pomocą analizatora kwantowego, który pozwala uzyskać ponad 250 bioinformacji o funkcjach narządów, układach i o poziomie związków odżywczych. Przewidziano także zabawę z DJ-em w Sali Biesiadnej, wyśmienite menu w wykonaniu szefa kuchni, a o północy pokaz sztucznych ogni z podkładem muzycznym.

Z kolei Weekend Trzech Króli w terminie od 3 do 6 stycznia 2020 r. pozwala na rozpoczęcie roku w atmosferze błogiego relaksu i odprężenia w hotelowym spa. Jak poprzednie świąteczne pobyty zawiera specjalny program atrakcji świątecznych poszerzone o rytuały zdrowia w Witalnej Wiosce® SPA z: sauną fińską, sauną dymno-ziołową, ruską banią, sauną świetlną na podczerwień, ścieżką świetlno-powietrzną, beczkami polskimi, balią japońską, prysznicami wrażeń i lodowym wiadrem oraz możliwość wzięcia udziału w nocnych saunowaniu w Łaźniach Rzymskich od 22:00 do 1:00.

Wszyscy Goście mogą korzystać z licznych okazji do rekreacji w Manor House SPA. Można obcować z naturą w Ogrodzie Medytacji – ścieżki przyrodnicza, historyczna i medytacyjne; czerpać energię w Kamiennym Kręgu Mocy, energetycznej spirali i labiryncie, Ogrodzie Zen i Piramidzie Horusa, poćwiczyć w siłowni witalnej z fototerapią lub na świeżym powietrzu; pojeździć konno (kompleks posiada własną stajnię koni) czy też skorzystać z oryginalnych zabiegów w Gabinetach Bioodnowy.  

Więcej tu: www.manorhouse.pl/oferty_specjalne.phpRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Manor House SPA
http://www.manorhouse.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 5 dni:
Building (R)evolution 13. PLGBC Green Building Summit
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »