Kultura, sztuka » Kultura

W pionie, w poziomie, w przestrzeni - wernisaż w Loftach Platinum

W pionie, w poziomie, w przestrzeni - wernisaż w Loftach Platinum
Zobacz więcej zdjęć »
W najbliższą środę o godz. 19.30 siedmiu wrocławskich twórców zaprezentuje swoje prace w ramach wystawy zbiorowej pod tytułem „W pionie, w poziomie, w przestrzeni”. To nietypowy, artystyczno - architektoniczny eksperyment w przestrzeni wrocławskich Loftów Platinum.


Artyści dostali do swojej dyspozycji powierzchnię niewykończonych loftów. W odrestaurowanym, XIX-wiecznym obiekcie w sercu Wrocławia wkrótce zamieszkają ludzie.  Podczas wystawy będzie można przekonać się jak poradzili sobie z ujarzmieniem industrialnej przestrzeni.

Każdy z artystów dostał jedno mieszkanie do zaaranżowania i twórczego przetworzenia. Środki wyrazu w każdym przypadku są inne. Ludwika Ogorzelec wypełniła całą przestrzeń kolejną pracą z cyklu „Krystalizacja przestrzeni”. Małgorzata Dyrda-Kujawska wprowadza do loftów ceramikę,  Leszek Frydryszak - malarstwo i grafikę, a Bożena Grzyb-Jarodzka, Renata Micherda-Jarodzka i Urszula Wilk – swoje obrazy. Eugeniusz Minciel stworzył obraz w obrazie. Wernisaż jest przykładem, jak indywidualizm i działanie twórcze kształtują przestrzeń, w której żyjemy.

Mecenasami wystawy są wrocławski deweloper Archicom oraz ArtHotel.

Wernisaż odbędzie się 14 marca o godzinie 19.30 w Loftach Platinum przy ulicy Inowrocławskiej 21 (wejście bramą). Wystawa będzie otwarta również w czwartek, 22 marca w godz. 18.00-20.00. Wstęp bezpłatny.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Grupa Archicom
http://www.archicom.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
Warsztaty online „Technologie medyczne w modelach zintegrowanej opieki zdrowotnej”
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »