Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Wakacje z bajkami w CH Auchan Hetmańska

Wakacje z bajkami w CH Auchan Hetmańska
Zobacz więcej zdjęć »
Jak postępować, żeby mimo różnic charakterów członków rodziny, łączyły ich dobre relacje. Tego dowiedzą się najmłodsi, którzy w najbliższą niedzielę odwiedzą CH Handlowe Auchan Hetmańska. Odbędzie się tak przedstawienie „Jak to w rodzinie…”

Najmłodsi widzowie poznają historię rodziny: Kury, Koguta, Kurczaka i … Jaja, którzy spędzają wolny dzień poza miastem. Postaci obdarzone są ludzkimi cechami charakterów, a więc pojawiają się między nimi spory i zabawne nieporozumienia. Podczas przedstawienia maluchy przekonają się, że trudne sytuacje można rozwiązać i załagodzić, jeśli obie strony okazują sobie szacunek i zrozumienie.

Spektakl ma charakter edukacyjny, jednak nie zabraknie podczas niego okazji do śmiechu, wspólnego śpiewania piosenek i recytowania. W sceniczne wydarzenia zostaną również włączeni dorośli widzowie, którzy stworzą drużynę pomagającą małemu pisklęciu wykluć się z jaja.

Przedstawienie „Jak to w rodzinie…” rozpocznie letni cykl „Wakacje z bajkami”.  W kolejne wakacyjne niedziele, w Centrach Handlowych Auchan Hetmańska i Produkcyjna, odbędzie się osiem spektakli dla dzieci. 

Spektakl pt. „Jak to w rodzinie” zostanie odegrany trzykrotnie – o godzinie 13.00, 15.00 oraz 17.00, 6 lipca, w Centrum Handlowym Auchan Hetmańska, przy ul. Hetmańskiej 16, w Białymstoku. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »