Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Wakacje z klockami Brick Trick w centrum Handlowym Auchan Gliwice

Gdański Żuraw, Pałac Kultury i Nauki w Warszawie, krakowskie Sukiennice i wiele innych budowli powstanie podczas letniego spotkania w Centrum Handlowym Auchan Gliwice. W sobotę 6 lipca od godziny 10.00 do godziny 17.00 w pasażu obiektu będzie można wziąć udział we wspólnej zabawie.

Brick Trick to klocki wykonane z prawdziwej cegły, a proces ich produkcji wygląda dokładnie tak samo, jak cegieł stosowanych do budowy domów. Do tego w każdym zestawie klocków są również deski, klej do budowy, podstawka z płyty HDF, naklejka z szablonem fundamentu oraz dach z tektury – czyli wszystkie elementy potrzebne by wznieść budowlę.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Podczas lipcowego spotkania w Centrum Handlowym Auchan Gliwice dzieci będą mogły wcielić się w konstruktorów znanych polskich budowli, jak Żuraw w Gdańsku, Pałac Kultury i Nauki w Warszawie czy Sukiennice w Krakowie, korzystając z gotowych planów i zestawów. Będzie można również puścić wodze fantazji i zbudować całe miasta czy wsie zgodnie z własnym projektem.

Animatorzy podpowiedzą jak urozmaicić konstrukcje i zmodyfikować je według swojego pomysłu. Zabawa klockami to doskonały pomysł na rozwijanie umiejętności manualnych, wyobraźni przestrzennej, a także myślenia abstrakcyjnego. Dlatego warto wziąć udział wakacyjnym rodzinnym wydarzeniu w gliwickim Centrum Handlowym Auchan.

Spotkanie pt. Wakacje z klockami Brick Trick” odbędzie się 6 lipca w godzinach od 10.00 do 17.00 Centrum Handlowym Auchan Gliwice przy ulicy Rybnickiej 207. Wstęp wolny.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »