Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Wakacje ze Spy Guy w Centrum Handlowym Auchan Bielsko-Biała

Szukasz pomysłu, jak ciekawie spędzić sobotę z całą rodziną? Centrum Handlowe Auchan Bielsko-Biała zaprasza do wspólnej zabawy w świecie bohaterów gry „Spy guy”. W sobotę 6 lipca na uczestników czekają warsztaty, podczas których poznają metody rozwiązywania zagadek, niczym prawdziwi detektywi.

Na uczestników rodzinnego spotkania w Centrum Handlowym Auchan Bielsko-Biała czeka moc atrakcji w różnych strefach tematycznych, nawiązujących do poszczególnych edycji popularnej gry planszowej, czyli „Spy Guy Deutschland” oraz „Spy Guy USA”.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Uczestnicy będą mogli poznać metody pracy detektywa i wykonać identyfikatory z odciskami palców, odszyfrować zakodowaną wiadomość czy dowiedzieć się, jak analizować znalezione ślady niczym prawdziwi śledczy.

Dzieci i ich rodzice będą mogli również wziąć udział w grze plenerowej. Na terenie galerii handlowej zostaną ukryte trzy zadania, które będzie trzeba rozwiązać. Będzie można wykazać się spostrzegawczością i sztuką dedukcji.

Nie lada atrakcją będzie strefa interaktywna, gdzie będzie można poznać najnowszą wersję mobilnej gry „Spy Guy Hidden Objects”. Na uczestników będą czekały tablety i ekrany multimedialne, na których będzie można spróbować swoich sił w poszukiwaniu przedmiotów ukrytych w wirtualnym mieście.

Dla najmłodszych Centrum Handlowe Auchan Bielsko-Biała przygotowało również strefy z kolorowankami, balonami w kształcie ulubionych zwierzątek oraz zmywalnymi tatuażami. Każdy mały uczestnik spotkania otrzyma upominek-niespodziankę.

Spotkanie pt. „Wakacje ze Spy Guy” odbędzie się 6 lipca w pasażu Centrum Handlowego Auchan Bielsko-Biała przy al. Bohaterów Monte Cassino 421 od godziny 10.00 do godziny 17.00. Wstęp wolny.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »