Rozrywka i wypoczynek » Hobby

Wakacyjna Akademia Umiejętności

Wakacyjna Akademia Umiejętności
Zobacz więcej zdjęć »
Pomoże młodym osobom w postawieniu pierwszych kroków w karierze modelingu, wraz dziećmi będzie rozwijać ich zainteresowania plastyczne i teatralne. Tak zapowiada się Wakacyjna Akademia Umiejętności w Arkadach Wrocławskich. Trwają zapisy na bezpłatne warsztaty.

Wakacyjna Akademia Umiejętności to cykl warsztatów dla dzieci i młodzieży, które odbędą się w sierpniu w Arkadach Wrocławskich. W jej ramach zaplanowano zajęcia dla dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym, a także warsztaty modelingu skierowane do młodych osób zainteresowanych rozpoczęciem pracy w charakterze modelki.

Warsztaty plastyczno-teatralne dla dzieci

W trakcie warsztatów dzieci będą doskonalić swoje umiejętności manualne – przygotowywać scenografię teatralną oraz projektować kostiumy. Maluchy będą uczyć się także ról i odgrywać małe skecze. Wspólnie przygotują też sztukę teatralną, którą przed publicznością przedstawią w Arkadach Wrocławskich.

Termin warsztatów: 3 i 4 sierpnia.

Termin nadsyłania zgłoszeń: 25 lipca

Warsztaty modelingu

Uczestniczki warsztatów, pod okiem choreografa, fotografa i profesjonalnej modelki, będą uczyć się sztuki chodzenia po wybiegu, układów choreograficznych oraz pozowania do sesji zdjęciowej. Najzdolniejsze wezmą udział pokazie mody, w którym zaprezentują kolekcje marek

 

Arkad Wrocławskich. Zajęcia przeznaczone są zarówno dla początkujących modelek, jak również osób, które wcześniej nie miały styczności z modelingiem.

Termin warsztatów: 11 – 12 sierpnia.

Termin nadsyłania zgłoszeń: 6 sierpnia


Udział w warsztatach jest bezpłatny. Zapisy na fan page'u Arkad Wrocławskich: www.facebook.com/arkadywroclawskie

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

redakcja123

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Dziś:
Dolomiti Paganella Bike – www.dolomitipaganellabike.com/en
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »