Firma » Bankowość

Wakacyjne promocje w Kantorze Walutowym Alior Banku

Dzięki wakacyjnym promocjom Kantoru Walutowego Alior Banku klienci mogą nie tylko wymienić waluty po atrakcyjnych kursach, ale również korzystać ze spreadu obniżonego o 30%, otrzymać zwrot za określone transakcje kartą walutową czy wygrać wartościowe vouchery.

W ramach „Festiwalu taniego tankowania” zarówno nowi, jak i obecni klienci Kantoru Walutowego Alior Banku, którzy spełnią warunki promocji, mogą otrzymać do 10 euro zwrotu za zakupy na zagranicznych stacjach paliw. Dodatkowo nagrodzonych zostanie 50 uczestników promocji, którzy wykonają za granicą największą liczbę transakcji kartą walutową na kwotę co najmniej 10 euro, dolarów amerykańskich lub funtów. Otrzymają oni „pełny bak paliwa”, czyli zwrot o wartości 250 zł. Promocja trwa do końca sierpnia. Więcej informacji na stronie internetowej:  http://kantor-promocja.aliorbank.pl.

W konkursie „Podróżuj z Kantorem Walutowym” do wygrania jest 50 voucherów o wartości 1500 zł każdy do wykorzystania na wakacje marzeń w biurze podróży ITAKA. Aby wziąć w nim udział należy do 14 sierpnia br. otworzyć konto w Kantorze Walutowym, podając kod promocyjny: WAKACJE2017, dokonać wymiany waluty na łączną kwotę minimum 1000 zł i odpowiedzieć na pytanie konkursowe. Dodatkowo wszystkie osoby, które spełnią warunki konkursu, będą mogły do końca września br. korzystać z preferencyjnych warunków wymiany walut – spread zostanie obniżony o 30%. Więcej informacji o konkursie na stronie: https://www.aliorbank.pl/LP/konkurs.

Również o 30% będzie mniejsza różnica pomiędzy kursem kupna i sprzedaży dla osób, które założą konto w Kantorze Walutowym Alior Banku w trakcie rozmowy wideo. Podczas połączenia z konsultantem wystarczy mieć przy sobie dowód osobisty i telefon. Wykonywane są wówczas zdjęcia twarzy klienta oraz dokumentu tożsamości. Osoby, które otworzą rachunek w procesie wideoweryfikacji, mogą dokonywać wymiany walut na preferencyjnych warunkach do końca roku.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

United PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »